5/16/2021
یکشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
وضعیت فوق بحرانی کرونا در اصفهان/ شناسایی 2255 بیمار جدید

وضعیت فوق بحرانی کرونا در اصفهان/ شناسایی 2255 بیمار جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی دو هزار و 255 مورد جدید ابتلا به کرونا، نسبت به بحرانی شدن وضعیت کرونا در استان اصفهان ابراز نگرانی کرد.

اعتمادآنلاین| آرش نجیمی با اشاره به روند افزایشی کرونا در اصفهان اظهار داشت: با این سرعت ابتلا به کرونا که در استان اصفهان ایجاد شده است به وضعیت بحرانی رسیده ایم و بیمارستانهای استان اصفهان در حال پر شدن است.

 

به گزارش خبرآنلاین، وی افزود: کماکان وضعیت ابتلا و بستری کرونا در اصفهان صعودی است؛ شهروندان نسبت به وضعیت سلامت خود حساس باشند و دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: در شبانه روز گذشته از پنج هزار و 440 بیمار مشکوک به کرونا دو هزار و 255 مورد قطعی شناسایی شد و 349 نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی 24 ساعت اخیر292 بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار و 31 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

 

وی اضافه کرد: 288 نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

 

نجیمی با اشاره به مرگ و میر22 بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته14 مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها