5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
وقوع آتش‌سوزی در ایستگاه مترو قیطریه

وقوع آتش‌سوزی در ایستگاه مترو قیطریه

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: امروز (25 فروردین ماه) ساعت 15:27 دقیقه ظهر، یک مورد آتش‌سوزی در خیابان شریعتی ابتدای ورودی دهانه ایستگاه مترو قیطریه به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

اعتمادآنلاین| سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: ظهر امروز یک مورد آتش سوزی در خیابان شریعتی ابتدای ورودی دهانه ایستگاه مترو قیطریه رخ داد.

 

به گزارش ایلنا، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در خصوص حادثه آتش سوزی در ایستگاه مترو قیطریه توضیح داد: ساعت 15:27  دقیقه ظهر امروز یک مورد آتش سوزی در خیابان شریعتی ابتدای ورودی دهانه ایستگاه مترو قیطریه به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

 

وی ادامه داد: بلافاصله ایستگاه شماره 6 به محل حادثه اعزام می‌شود و دودی را  در قسمت ورودی و بالای پله‌ها مشاهده می‌کنند. در این محل دو باب مغازه کوچک؛ یک مغازه با کاربری فروش لوازم و یک مغازه با کابری اغذیه هر دو به متراژ دوازده سیزده متر بودند که در یکی از اینها آتش‌سوزی شده بود و آتش به  بخش دیگر مغازه هم جوار نیز سرایت کرده بود.

 

ملکی افزود: عملیات همکاران ما آتش سریعا خاموش شد.جهت اطمینان برای اینکه شهروندانی که در آن محل تردد می‌کنند با مشکل مواجه نشوند‌، چند دقیقه‌ای  از تردد آن قسمت که درب شمالی بود، جلوگیری به عمل آمد ولی تردد از درب جنوبی ادامه داشت.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران گفت: مشکلی برای تردد قطار ایجاد نشده وکماکان مسافربری و تخلیه مسافر در حال انجام است. این حادثه خوشبختانه مصدومیت و تلفات جانی هم نداشته است. اکنون نیروها مشغول ایمن‌سازی کامل هستند و تا دقایقی دیگر محل تحویل عوامل مترو خواهد شد.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها