5/15/2021
شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
ورزشکاران با روحیه برای حضور در المپیک آماده شوند
رییس کمیته ملی المپیک خطاب به ورزشکاران المپیکی:

ورزشکاران با روحیه برای حضور در المپیک آماده شوند

رییس کمیته ملی المپیک به ورزشکاران المپیکی اعلام که زمان زیادی تا آغاز بازی ها نمانده است و با روحیه برای حضور در المپیک آماده شوند.

اعتمادآنلاین|  با توجه به اینکه ژاپن جشن 100 روز مانده تا آغاز بازی های المپیک را گرفت، برگزاری این رویداد وارد مرحله جدی تری شده است. اما در این میان افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ژاپن و نارضایتی مردم این کشور از برگزاری بازی ها، این نگرانی را به وجود آورده  که برگزاری المپیک توکیو دوباره متوقف شود.
 

به گزارش ایسنا، توماس باخ رییس کمیته بین المللی المپیک پیامی را برای ورزشکاران سراسر جهان فرستاد و به نوعی خواست خیال آنها را راحت کند که بازی ها در اول مرداد افتتاح می شود.


باخ خطاب به ورزشکاران گفت: فقط 100 روز دیگر تا آغاز بازی ها باقی مانده است و این روز های آخر آماده سازی، بسیار مهم است و من این را بر اساس تجربه خودم می گویم. 


باخ که قهرمان شمشیربازی المپیک مونترال است، ادامه داد: مربی ما در 100 روز مانده به المپیک توصیه خیلی خوبی به ما کرد. او گفت که در مورد تمام مشکلاتی که ممکن است در بازی ها با آن مواجه شویم صحبت کرده ایم و اگر موردی پیش آمد که قبلا در مورد آن صحبت نکرده ایم، مشکل نیست.


 بنابراین شما ورزشکاران نیز با روحیه برای بازی ها آماده شوید و ما قبلا در مورد همه چیز صحبت کرده ایم. ما در 23 جولای (اول مرداد) در استادیوم المپیک توکیو منتظر شما خواهیم بود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها