5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
دور دنیا| جنگ مجازی سلبریتی‌ها در مصر به طلاق مجازی منجر شد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا| جنگ مجازی سلبریتی‌ها در مصر به طلاق مجازی منجر شد

همسر یکی از سلبریتی‌های مصری با ارسال یک ویدئو در یوتیوب او را طلاق داد، این در حالی است که جنگ آنها که از گفت‌وگوی تلویزیونی زن بازیگر آغاز شده بود همچنان در فضای مجازی و راهرو دادگاه‌های مصر ادامه دارد.

اعتمادآنلاین| همسر یکی از سلبریتی‌های مصری با ارسال یک ویدئو در یوتیوب او را طلاق داد، این در حالی است که جنگ آنها که از گفت‌وگوی تلویزیونی زن بازیگر آغاز شده بود همچنان در فضای مجازی و راهرو دادگاه‌های مصر ادامه دارد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل از رسانه‌های عربی، سامح سامی همسر یکی از بازیگران برجسته مصری با ارسال یک ویدئو از محل اقامت خود در آمریکا همسرش را طلاق داد و تاکید کرد وکلایش مسائل دیگر را در دادگاه پیگیری خواهند کرد.

 

این فرد که خود نیز وکیل است از اینکه «هاله صدقی» همسرش در یک گفت‌وگوی تلویزیونی از مرگ مادر او (مادرشوهرش) ابراز خرسندی کرده بود به شدت ابراز عصبانیت کرد.

 

به نوشته رسانه‌ها، اقدام سلبریتی‌های عرب در طلاق دادن همسران‌شان از طریق صفحات اجتماعی و فضای مجازی به صورت یک پدیده رایج درآمده، به طوری که چندی پیش نیز یکی از خوانندگان عراقی همسر هنرمند کویتی‌اش را از طریق یک ویدئو که در صفحه اینستاگرامی‌اش منتشر کرده بود طلاق داد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها