5/13/2021
پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
روزبهانی شانس حضور در المپیک را دارد/ بوکس به دنبال تاریخ‌سازی در توکیو است
علیرضا استکی:

روزبهانی شانس حضور در المپیک را دارد/ بوکس به دنبال تاریخ‌سازی در توکیو است

علیرضا استکی، سرمربی تیم ملی بوکس گفت: بوکس به دنبال تاریخ‌سازی در المپیک توکیو خواهد بود.

اعتمادآنلاین| علیرضا استکی، سرمربی تیم ملی بوکس درباره دریافت واکسن کرونا قبل از حضور در مسابقات المپیک توکیو در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: جا دارد قبل از هر چیز بخاطر این اتفاق خوب از وزارت ورزش و جوانان تشکر کنم. با این شرایط قطعا هم خیال ما و هم ورزشکاران آسوده خواهد شد. البته امیدوارم کمی سهمیه بیشتری را به تیم ها بدهند مثلا حریف های تمرینی ما در اردوها هستند که تعدادشان زیاد هم نیست هرچند سخت است اما به هر جهت این بازیکنان هم در کنار المپین‌ها زحمت زیادی می‌کشند و همیشه هستند.

 

او با اشاره به روند آماده‌سازی تیم ملی ادامه داد: در حال حاضر در اردوی هشتم هستیم که تا 31 فروردین ادامه خواهد داشت اما مجددا از 5 اردیبهشت دور جدید را استارت خواهیم زد. فدراسیون در تلاش است اردوی مشترکی را با ازبکستان مهیا کند تا با آمادگی بهتری راهی مسابقات قهرمانی آسیا شویم. رقابت های آسیایی به میزبانی هند برگزار خواهد شد و هردو المپیکی ما خوب تمرین می‌کنند اما همچنان مشکل کرونا و نداشتن بازی‌های تدارکاتی پابرجاست.

 

استکی درمورد نتیجه احتمالی بوکس ایران در المپیک گفت: در 3 دوره از المپیک بوکسورهای ما تا پای سکو رفتند و این بار هم با وجود اینکه امید داشتیم مسابقات فرانسه برگزار شود تا بتوانیم سهمیه بیشتری را به دست بیاوریم اما به هر جهت کرونا این شانس را از ما گرفت. فعلا هم فدراسیون و هم کمیته ملی المپیک در تلاش هستند که تعداد سهمیه‌های ایران را بیشتر کنند و همه هدف ما درخشش در المپیک است.

 

سرمربی تیم ملی درخصوص وضعیت روزبهانی برای گرفتن سهمیه المپیک توضیح داد: احسان هنوز هم بر اساس رنک شانس دارد و اخیرا هم در مسابقات نمایش خوبی داشت اما باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد، چون دیگر عملا ما هیچ انتخابی نداریم که بخواهیم به نتایج آن امیدوارم باشیم.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها