5/12/2021
چهارشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرسپولیس و استقلال به خاطر تجربه، خوب نتیجه گرفته‌اند/ از فولاد و تراکتور نباید انتظار صعود داشت
ابراهیم قاسمپور، بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران:

پرسپولیس و استقلال به خاطر تجربه، خوب نتیجه گرفته‌اند/ از فولاد و تراکتور نباید انتظار صعود داشت

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: استقلال و پرسپولیس با توجه به اینکه تجربه دارند و تیم‌شان کمتر دست خورده تا اینجای مسابقات عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند.

اعتمادآنلاین|ابراهیم قاسمپور  در خصوص عملکرد نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: واقعیت این است که فوتبال ما توانایی این را دارد که در آسیا حرف اول را بزند، اما بی‌برنامه‌گی و کمبود امکانات باعث ایجاد مشکلات برای تیم‌های ایرانی می‌شود.

 

به گزارش فارس، وی افزود: تیم‌های دیگر در لیگ قهرمانان آسیا تا دندان مسلح هستند و باشگاه‌های ما دچار مشکلات ساختاری است، اگر هم بعضی مواقع نتیجه می‌گیریم به خاطر ضریب هوشی بالای بازیکنان بوده و یا تعصب و غیرت آنها در نتایج تأثیرگذار بوده است. استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان با توجه به اینکه تجربه دارند و تیم‌شان کمتر دست خورده است و بازیکنان خوبی جذب کرده‌اند، تا اینجای مسابقات عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند. 

 

بازیکن اسبق تیم ملی تصریح کرد: فولاد خوزستان هم شب گذشته می‌توانست برنده باشد و به دلیل کم‌تجربگی بازیکنانش فرصت پیروزی را از دست داد. از سوی دیگر تراکتور با توجه به تجربه کمی که در آسیا دارد و اینکه سرمربی این تیم در این دوره از مسابقات کم‌تجربه است ثبات خوبی نداشته و نمی‌شود از آنها انتظار صعود داشت.

 

وی تأکید کرد: حتی از فولاد خوزستان هم نباید انتظار صعود داشته باشیم اما به هر حال آنها فوتبال بهتری از خود به نمایش گذاشتند. در مجموع فکر می‌کنم جایگاه تراکتور در جدول و عدم ثبات این تیم باعث شود حتی اگر این تیم به دور بعد صعود کند در آنجا دچار مشکل شود. 

 

قاسمپور در پاسخ به این سؤال که آیا می‌توان به قهرمانی استقلال و پرسپولیس در این دوره از مسابقات امیدوار بود یا خیر، گفت: در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. ممکن است یک تیم در بعضی مسابقات بتواند برنده باشد و در بعضی دیگر از بازی‌ها هم بازی را ببازد، اما استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان باتجربه هستند و شانس بیشتری دارند. از سوی دیگر کار برای قهرمانی بسیار سخت است چون در فوتبالمان سرمایه‌گذاری مناسب وجود ندارد.اگر هم نتیجه‌ای کسب شود نباید آن را پای برنامه‌ریزی و فوتبال اصولی بگذاریم.

 

بازیکن اسبق تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: باید قبول کنیم اگر جامی کسب می‌شود روی اتفاقات و تعصب بازیکنان و حوادث است. چهل سال است تیم المپیک ما به این مسابقات صعود نکرده و حتی کی‌روش هم با تیم ملی نتوانست جامی کسب کند. باید دعا کنیم نتایج خوبی رقم بخورد تا نمایندگان کشورمان هوادارانشان را خوشحال کنند.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها