5/18/2021
سه شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
ایران در رویای تحقق مدال جام ملت‌های والیبال / آلکنو تیم را متحول خواهد کرد؟
فدراسیون جهانی والیبال:

ایران در رویای تحقق مدال جام ملت‌های والیبال / آلکنو تیم را متحول خواهد کرد؟

فدراسیون جهانی والیبال در خصوص حضور ایران در لیگ ملت‌های 2021 نوشت: ایران به دنبال این است که اوضاع را کمی بهبود بخشیده و موفق به حضور در جمع چهار تیم برتر پایانی شود.

اعتمادآنلاین|  فدراسیون جهانی والیبال در خصوص حضور ایران در لیگ ملت های والیبال 2021 نوشت: ایران تاثیر خود را در لیگ ملت‌های والیبال برجای گذاشته است چراکه این تیم از مقام دهم در افتتاحیه 2018 به مقام پنجم در لیگ ملت‌های 2019 رسیده است.  

 

به گزارش ایسنا، حالا ایران به دنبال این است که اوضاع را کمی بهبود بخشیده و موفق به حضور در جمع چهار تیم برتر پایانی شود.

 

فدراسیون جهانی والیبال در خصوص امیر غفور نوشت: امیر غفور با 249 امتیاز بهترین امتیازآور لیگ ملت‌های 2019 بوده اما سوال این است که آیا ولادیمیر آلکنو، مربی افسانه‌ای روسی که امسال هدایت تیم ایران را به عهده دارد، می‌تواند این تیم را متحول کند؟

 

فدراسیون جهانی والیبال اعلام کرده بود که شهر ریمینی ایتالیا به عنوان میزبان لیگ ملت‌های والیبال زنان و مردان سال 2021 انتخاب شده است. مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها در گروه مردان از هفتم خرداد آغاز می‌شود و تا دوم تیر به مدت 27 روز ادامه خواهد داشت.

 

هر تیم در این رقابت‌ها 15 بازی انجام خواهد داد و چهار تیم برتر به فینال صعود می‌کنند تا اینکه قهرمان این رقابت‌ها مشخص شود. این درحالی است که در حالت معمول و قبل از شیوع کرونا شش تیم به مرحله نهایی این مسابقات صعود می‌کردند.

 

فدراسیون جهانی والیبال قول داده است که جدیدترین اقدامات متقابل برای کاهش قابل توجه خطر انتقال ویروس کرونا از جمله آزمایش مکرر و مسائل بهداشتی را در این رقابت‌ها به دقت پیاده کند.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها