6/14/2021
دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
تیم ملی 10 خرداد عازم بحرین می شود/ با اسکوچیچ انگلیسی حرف می زنم
مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی فوتبال:

تیم ملی 10 خرداد عازم بحرین می شود/ با اسکوچیچ انگلیسی حرف می زنم

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: 10 خرداد عازم بحرین می شویم و 13 خرداد اولین مسابقه تیم ملی در بحرین است.

اعتمادآنلاین| مجتبی خورشیدی در مورد شرایط برگزاری اردوی تیم ملی اظهار داشت: اردوی ما از 4 خرداد در تهران شروع می شود و لژیونرها در تهران به ما ملحق می شوند و  4و 5 خرداد در تهران تمرین می کنیم و 6 خرداد هم در کیش تمرینات شروع خواهد شد. اسکوچیچ و کادرش بازیکنان لژیونر  را رصد می کنند. ان شالله بتوانیم شرایط را به گونه ای فراهم کنیم که تیم ملی به راحتی از این مرحله صعود کند.

 

به گزارش فارس، وی افزود: در دو بازدیدی که همراه کادر فنی تیم ملی از زمین تمرین کیش داشتیم  باید بگویم شرایط زمین خیلی خوب شده است. دومین بازید ما از کیش  25 روز مانده به شروع تمرینات بود و مسئولان  کیش  قول داده اند تا هفته آینده شرایط زمین بهتر هم خواهد شد.

 

وی افزود: فدراسیون عکس های زمین تمرین کیش را قبل و بعد از عملیات منتشر خواهد کرد. برخی مسئولان کیش از رئیس هیات فوتبال این جزیره تا سایرین تلاش شبانه روزی کردند و با همت  و کار شبانه روزی مجموعه ای زمین  در حال آماده شدن است. تنها مشکل نور ورزشگاه است  که اکنون خریداری شده و مهندسان روی آن در حال کار می کنند تا قبل از حضور تیم ملی همه چیز مهیا شود. بازدید دیگری  هم  قبل از شروع اردو از زمین خواهیم داشت و  همه چیز را چک می کنیم.

 

خورشیدی در مورد زمان سفر به بحرین و زمان اعلام فهرست تیم ملی عنوان کرد:  ما 10 خرداد عازم بحرین می شویم و 13 خرداد اولین مسابقه تیم ملی در بحرین است. فهرست تیم ملی نیز 5-6 روز قبل از اردو اعلام خواهد شد.

 

سرپرست تیم ملی در مورد مشکلات عدیده ای که در بحرین احتمالا خواهیم داشت و اینکه کار سرپرستی تیم ملی سخت خواهد شد، عنوان کرد: کل فدراسیون از راس  آن عزیزی خادم تا همه پرسنل و فدراسیون و کادر تدارکات و پشتیبانی به مشکلاتی که ممکن است رخ بدهند واقف هستند و سعی می کنند اشتباهی نکنند.  من  گوشزد کردم که اولین اشتباه آخرین اشتباه ما خواهد بود و نباید اشتباهی داشته باشیم. همه موارد را به شدت بررسی می کنیم و اینکه چه اتفاقاتی ممکن است در بحرین برایمان رخ بدهد.

 

وی تاکید کرد: فکر و ذهن کادرفنی و تمام اهالی فدراسیون  صعود است تا دل مردم و هواداران فوتبال را شاد کنیم. هوادارانی که از لحاظ کرونا و تحریم ها شرایط سختی را می گذارنند. تیم ملی برای صعود در این وضعیت قرار دارد و شاید سابقه نداشته در مرحله مقدماتی چنین مشکلاتی برای صعود داشته باشیم.باید هر 4 بازی را ببریم و درگروه اول شویم. امیدمان به خداست و انرژی مثبتی که از طرف مردم شریف دریافت می کنیم و همه امیدواریم دل مردم را شاد کنیم.

 

خورشیدی درمورد تعامل با سفارت ایران در بحرین برای کمک به تیم ملی تصریح کرد: با همه جا از وزارت خارجه گرفته تا سایر نهادها به دنبال کمک گرفتن هستیم تا تیم صعود کند.

 

وی در مورد ارتباط کلامی با اسکوچیچ گفت: اول انگلیسی صحبت می کنم. زبان انگلیسی من خوب است و 6-7 سال هم با مربیان کروات کار کرده ام و زبان کروات هم متوجه می شوم. اسکوچیچ می توانست مترجم کروات داشته باشد اما ترجیح داد مترجم انگلیسی داشته باشد. مشکلی از این جهت نداریم و تمام سعی و تلاش مان این است که مشکلات را از سر راه برداریم و بازیکنان بدون مشکل در بحرین حاضر شوند.

 

خورشیدی در مورد شرایط سخت تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی به رادیو ورزش گفت: من امروز در رادیو شنیدم که گفتید همه باید به تیم ملی کمک کنید و ما ممنون شما هستیم. همه می دانیم که ایرانی ها مرد روزهای سخت هستند و با قدرت در میدان حاضر می شویم، با وجود شرایط سخت صعود کنیم. لازم می دانم بگویم که سن و سالم کم نیست مقابل پیشکسوتان فوتبال سر تعظیم فرود می آورم از نظرات آنها استفاده کردم و خواهم کرد.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها