9/18/2021
شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
23 هزار واحد مسکونی به کادر ارتش تحویل خواهد شد

23 هزار واحد مسکونی به کادر ارتش تحویل خواهد شد

نیروی زمینی در این راه موفق بوده و تاکنون رقم قابل توجهی از این 23 هزار واحد مسکونی ساخته شده است و مابقی نیز به مرور در حال احداث است و طبق نوبت در مراسم پیش رو به کارکنان عزیز اهدا می‌شود.

اعتمادآنلاین| امیر کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در گفتگویی با اشاره به تاکید فرمانده معظم کل قوا(مد ظله العالی) بر بهبود وضعیت معیشتی کارکنان این نیرو، گفت: از آنجایی که معظم‌له همواره بر منزلت و شأن اجتماعی کارکنان نیروی زمینی ارتش توجه ویژه داشته‌اند و بر بهبود وضعیت معیشتی تاکید کرده‌اند، ما نیز با حمایت و پشتیبانی رهبری عزیز موفق شدیم 23 هزار واحد سازمانی را جهت ساخت و بهره‌برداری کارکنان این نیرو تمهید و برنامه‌ریزی کنیم.

 

به گزارش وی افزود: الحمدلله نیروی زمینی در این راه موفق بوده و تاکنون رقم قابل توجهی از این 23 هزار واحد مسکونی ساخته شده است و مابقی نیز به مرور در حال احداث است و طبق نوبت در مراسم پیش رو به کارکنان عزیز اهدا می‌شود.

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه این واحدهای سازمانی در 24 شهر در حال ساخت هستند، گفت: طبق شرایط اعلامی، کارکنانی که حائز شرایط باشند در الویت تحویل منازل سازمانی قرار دارند.

 

امیر سرتیپ حیدری خاطرنشان کرد: البته برنامه‌ریزی‌ها به نحوی بوده که در آینده شرایط تحویل منازل آسان‌تر شود و ما معتقدیم هر کسی که در نیروی زمینی خدمت می‌کند، باید یک منزل سازمانی داشته باشد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها