9/23/2021
پنج شنبه، ۰۱ مهر ۱۴۰۰
عدم رعایت پروتکل‌ها در مرکز انتخابات نظام پزشکی
مسعود مردانی، عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح کرد:

عدم رعایت پروتکل‌ها در مرکز انتخابات نظام پزشکی

یک عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: متاسفانه چیزی که اکنون مشاهده می‌کنم عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مرکز برگزاری انتخابات نظام پزشکی است. می‌بینید چه خبر است، همه پزشک هستند اما چه کسی پروتکل‌ها را رعایت می‌کند؟

اعتمادآنلاین| عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا از عدم رعایت پروتکل‌ها در روند برگزاری انتخابات نظام پزشکی و مالیات های میلیونی پزشکان در کرونا انتقاد کرد.

 

به گزارش ایسنا دکتر مسعود مردانی در حاشیه هشتمین انتخابات نظام پزشکی مستقر در محل برگزاری انتخابات در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران، گفت: متاسفانه چیزی که اکنون مشاهده می‌کنم عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مرکز برگزاری انتخابات نظام پزشکی است. می‌بینید چه خبر است، همه پزشک هستند اما چه کسی پروتکل‌ها را رعایت می‌کند؟

 

وی در ادامه درباره اولویت‌های اصلی تیم جدید نظام پزشکی، بیان کرد: اولین اولویتشان باید افزایش شانیت و منزلت پزشکی در جامعه باشد. پزشکان با زحمت طاقت فرسایی که می‌کشند شئونات لارم را ندارند.

 

وی افزود: 40 سال است طبابت می‌کنم، 20 سال پیش ارزش طبیب بیش از این بود و این وظیفه سازمان نظام پزشکی است که جایگاه پزشک را بالاتر ببرد.

 

انتقاد از مالیات های میلیونی پزشکان در دوران کرونا

 

این متخصص بیماری‌های عفونی، اظهار کرد: برخی پزشکان یعنی متخصصین رشته‌های غیر مرتبط با کرونا ، 1.5 سال است که کوچکترین درآمدی ندارند ولی باید رقم های میلیونی مالیات را بدهند در صورتی که کسی به فکر عدم درآمد پزشک نیست که چگونه باید این بدهی‌ها را بدهد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها