10/22/2021
جمعه، ۳۰ مهر ۱۴۰۰
دور دنیا| زن سوری با مادرشوهر به مهمانی نرفت و توسط شوهر کشته شد!
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا| زن سوری با مادرشوهر به مهمانی نرفت و توسط شوهر کشته شد!

در حادثه‌ای عجیب در سوریه مردی به دلیل اینکه همسرش حاضر نشد همراه مادرش به یک مهمانی برود او را به ضرب گلوله از پای درآورد.

اعتمادآنلاین| در حادثه‌ای عجیب در سوریه مردی به دلیل اینکه همسرش حاضر نشد همراه مادرش به یک مهمانی برود او را به ضرب گلوله از پای درآورد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های عربی به نقل از بیانیه وزارت کشور سوریه گزارش دادند، مردی به دلیل اینکه همسرش حاضر نشد همراه مادرش به یک جشن عروسی برود او را به ضرب گلوله کشت.

 

به گفته پلیس سوریه، این حادثه در منطقه سیده زینب در ریف دمشق به وقوع پیوسته و این زن که در دهه سوم عمر خود بود مجروح به یکی از بیمارستان‌های دمشق منتقل شد و در آنجا جان سپرد.

 

خانواده مقتول در حین تسلیم او به بیمارستان ادعا کردند که او در خیابان به ضرب گلوله فرد ناشناسی مجروح شده است، اما تحقیقات پلیس مشخص کرد مقتول در داخل منزل خود و با یک تفنگ جنگی از پا درآمده که منجر به بازجویی مجدد از شهود شد و آنها اعتراف کردند به خاطر همسرش که دوست آنها بوده شهادت دروغ داده‌اند.

 

شوهر این زن بعد از دستگیری در بازجویی اعتراف کرد: چون همسرم حاضر نشد همراه مادرم به یک جشن عروسی برود وارد مشاجره شدیم سپس در جریان مشاجره تفنگ را برداشتم و به سویش شلیک کردم، بعد از این حادثه به سرعت کارهای اورژانسی را انجام دادم و از دوستانم خواستم در حین انتقالش به بیمارستان بگویند او در خیابان مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها