4/10/2021
شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
رئیس مجلس نباید در قبال آتش‌زدن پرچم یک کشور ساکت می‌ماند/ فراکسیون امید با آتش‌زدن پرچم آمریکا مخالف بود
مصطفی کواکبیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس

رئیس مجلس نباید در قبال آتش‌زدن پرچم یک کشور ساکت می‌ماند/ فراکسیون امید با آتش‌زدن پرچم آمریکا مخالف بود

مصطفی کواکبیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس در واکنش به آتش‌زده پرچم آمریکا گفت: رئیس جلسه نباید در مقابل اقدام تعدادی از نمایندگان آرام مینشست، پرچم هر کشوری نشان هویت آن کشور است، رهبر معظم انقلاب نیز بارها اعلام کردند ما با ملت آمریکا مخالفتی نداریم و مشکل ما دولت و حاکمیت آمریکا است.

اعتمادآنلاین|  مصطفی کواکبیان درجریان صحن علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 79 قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: آقای نادر قاضی پور هفته گذشته در روزی که پرچم آمریکا را در مجلس آتش زدند و بنده به رئیس جلسه اعتراض و درخواست واکنش کردم گفتند شما که بسیجی هستید چرا می‌ترسید؟

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس افزود: همچنین اذعان داشتند فراکسیون امید موافق آتش زدن پرچم آمریکا در صحن علنی بوده است در صورتی که فراکسیون امید مخالف این موضوع بوده است. ضمن اینکه رئیس جلسه نباید در مقابل اقدام تعدادی از نمایندگان آرام می نشست، پرچم هر کشوری نشان هویت آن کشور است، رهبر معظم انقلاب نیز بارها اعلام کردند ما با ملت آمریکا مخالفتی نداریم و مشکل ما دولت و حاکمیت آمریکا است.

 

عضو فراکسیون امید مجلس در پایان گفت:  اعتراض ما از سر ترس نیست، ما شجاعانه با دولت آمریکا مخالف بوده و این مخالفت را اعلام می‌کنیم اما نباید اقدام برخی از نمایندگان به نام مجلس تمام شود آن‌ها می‌توانستند در بیرون از مجلس به آتش زدن پرچم آمریکا بپردازند

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها