4/10/2021
شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
تقاضای تشکیل کمیسیون ویژه فضای‌ مجازی در مجلس بررسی می‌شود

تقاضای تشکیل کمیسیون ویژه فضای‌ مجازی در مجلس بررسی می‌شود

 تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس در مورد تشکیل کمیسیون ویژه فضای‌ مجازی در جلسات هفته آینده مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

اعتمادآنلاین| مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد. نمایندگان مجلس در جلسات هفته آینده خود گزارش کمیسیون امنیت ملی در مورد لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم، گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح یک فوریتی حقوق و دستمزد مدیران و مقامات کشور و لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم را برررسی می کنند.


خانه ملتی ها همچنین بررسی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با جرایم سازمان یافته فراملی اعاده شده از شورای نگبهان، لایحه تشکیل سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح و لایحه حفاظت از خاک را در دستور بررسی دارند.


قرار است هفته آینده تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس در مورد تشکیل کمیسیون ویژه بررسی لایحه کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم و گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ باختر به بخش خصوصی در مجلس برررسی شود.


نمایندگان مجلس همچنین قرار است گزارش کمیسیون امنیت ملی در مورد تحقیق و تفحص از وضعیت افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیرات ارشد و گزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از منابع و مصارف و نظام مدیریت شرکت های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال گذشته را بررسی کنند.


بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان مبنی بر تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی و نیز بررسی گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مورد نحوه اجرای قانون پیگیری تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در دستور کار مجلس قرار دارد.

 

منبع: ایرنا 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها