5/29/2020
جمعه، ۰۹ خرداد ۱۳۹۹
کمیته مشترک مجلس و دولت نیازهای قشر محروم را بررسی می‌کند
علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی

کمیته مشترک مجلس و دولت نیازهای قشر محروم را بررسی می‌کند

علی لاریجانی، رئیس مجلس درباره جلسه غیرعلنی گفت: قرار است در کمیته مشترک مجلس و دولت موارد مورد نیاز بخش‌های صنعت، انرژی و کشاورزی و نیازهای مردم به خصوص قشر مستضعف مورد بحث قرار گرفته که در نهایت موضوع عملیاتی شود.

اعتمادآنلاین| علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در توضیح جلسه غیرعلنی امروز مجلس بیان کرد: امروز از ساعت 8 صبح جلسه غیرعلنی داشتیم که در این جلسه مرکز پژوهش‌ها گزارشی درباره وضعیت تحریم‌ها و نحوه مقابله با تحریم‌ها ارائه کرد که این گزارش خوب و تخصصی بود.

 

وی افزود: از دولت نیز سازمان برنامه و بودجه، وزارت اقتصاد و بانک مرکزی حضور داشتند و توضیحاتی را ارائه کردند. قرار شد در کمیسیون‌های مربوطه این موضوعات با حضور بخش‌های مختلف مورد بررسی بیشتر قرار گیرد و در کمیته مشترک با دولت عملیاتی شود.

 

رئیس مجلس ادامه داد: قرار شد در این کمیته درباره موارد مورد نیاز بخش‌های صنعت، انرژی، کشاورزی و نیازهای مردم به خصوص قشرهای مستضعف بحث‌های مربوطه انجام شود و بسته‌هایی برای آنها باشد که تحت حمایت قرار گیرند.

 

مجلس امروز با حضور نوبخت؛ رئیس سازمان برنامه و بودجه، دژپسند؛ وزیر اقتصاد و همتی؛ رئیس کل بانک مرکزی به بررسی مسائل اقتصادی به خصوص در شرایط تحریم پرداخت.

 

منبع: ایسنا 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها