5/7/2021
جمعه، ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرسپولیس بازهم بیانیه داد؛ به سناریوهای تکراری عادت کرده‌ایم

پرسپولیس بازهم بیانیه داد؛ به سناریوهای تکراری عادت کرده‌ایم

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به حواشی اخیر واکنش نشان داد.

اعتمادآنلاین|در این اطلاعیه چنین آمده است: «اتفاقی که روز چهارشنبه از سوی دو باشگاه، درست در آستانه بازی دیگری از پرسپولیس روی داد، برای ما عجیب و غیر منتظره نیست. این برای اولین بار نیست که با این مساله روبرو می‌شویم و چنین هماهنگی و همبستگی جای تأمل بسیار دارد.

 

باشگاه پرسپولیس خود را آماده سخت‌ترین شرایط کرده است و بعد از مسائلی که در دو بازی قبلی ما در لیگ برتر روی داد، تردید نداشتیم برای این بازی نیز سناریویی جدید ترتیب داده خواهد شد که شاید برای بازی پیش رو تمام آن به این اظهارات ختم نگردد.

 

اعضای تیم و باشگاه و هواداران با هوشیاری تمام مسائلی که جریان دارد را زیر نظر دارند و تعجب نمی‌کنیم که اتحادی بزرگ برابر پرسپولیس بزرگ‌تر شکل بگیرد.

 

درباره مسائل مطرح شده نیز با توجه به این که باید به فکر مسائل مهم‌تری باشیم، به قدر ضرورت و برای تنویر افکار عمومی مطالبی مطرح می‌شود.

 

قبل از هر چیز حیرت می‌کنیم بعضی به جهت تکرار مطالبی که کارشناسان داوری بر آن صحه گذاشته‌اند، این قدر برآشفته شده‌اند. آقای برانکو در بالاترین حد مورد حمایت باشگاه پرسپولیس و هواداران قرار دارد و در اظهار نظری که داشتند، تنها به تکرار نظر کارشناسان فن و بی‌طرف پرداختند و با توجه به تأثیر مستقیم این موارد درباره نتیجه کلی جدول بازی‌ها، در واقع درباره حقوق از دست رفته تیم خود صحبت کردند و در ادبیات خود با نرمش و رعایت اصل احترام سخن گفته‌اند.

 

از سوی دیگر با توجه به مجموع نظرات کارشناسان داوری نکته روشن‌تر از روز است که اگر همه امتیازها به جای خود بازمی‌گشت پرسپولیس اکنون در صدر جدول قرار داشت. همچنین به مسئولان باشگاه استقلال یادآور می‌شویم که قبل از هر چیز آن چه می‌گویند را اجرا کنند و از سرمربی تیم خود بخواهند به صورت مکرر و به هر بهانه‌ای درباره پرسپولیس و عوامل آن سخن نگوید و اصول حرفه‌ای را به وی متذکر شوند.

 

بی‌تردید برانکو ایوانکوویچ که با خود موج جدیدی از علوم فوتبالی و تاکتیک‌ها را به ایران آورد و با تیم ملی کشورش تا مقام سومی جام جهانی پیش رفت، خیلی بیشتر با اصول حرفه‌ای و اخلاقی فوتبال آشنا است ولی با توجه به عدم رعایت این موارد از سوی دیگران گاهی برابر تهاجم‌های بی‌امان، ناچار از دفاع برای حفاظت از تیم و بازیکنان خود است.

 

در پایان ذهن‌های بیدار را به این نکته جلب می‌کنیم که ببینند آن چه برای پرسپولیس از حاشیه گرفته تا بطن بازی‌ها رقم زده می‌شود، در نهایت به سود کدام تیم‌ها تمام شده و می‌شود.

 

ضمن این که در پایان این نکته را یادآور می‌شود که اتهامات واهی و غیر واقع یکی از مربیان تیم سپاهان توسط واحد حقوقی باشگاه و از طریق دادگاه رسانه به طور جد پیگیری خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها