8/10/2020
دوشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
برگزارکنندگان فشن‌شو لواسان کارشان به مراجع قضایی رسید+ فیلم

برگزارکنندگان فشن‌شو لواسان کارشان به مراجع قضایی رسید+ فیلم

انتشار فیلمی از برگزاری یک فشن‌شو در تالار آیینه دیوان لواسان آن هم با پوشش‌های عجیب و غریب جنجال زیادی به پا کرد. دبیر کارگروه مد و لباس کشور با بیان اینکه برگزاری نمایش زنده تخلف محسوب می‌شود ابراز داشت: برگزار کنندگان این برنامه شناسائی و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

اعتمادآنلاین|انتشار تصاویر و فیلم هایی از یک سالن مد در تالار آیینه دیوان لواسان آن هم با پوشش‌های عجیب و غریب باز هم این سوال را به وجود آورده که برگزاری مراسم‌هایی از این دست چقدر تحت نظارت قانون انجام می‌شود؟ 

 

در نگاه اول پس از دیدن این ویدئو تصور می‌شود این رویداد در یک کشور خارجی رخ داده  اما با کنکاش بیشتر متوجه می‌شوید  این فیلم  از سالن مد و لباس مختلط در منطقه لواسان گرفته شده و روی اینستاگرام برگزار کنندگان هم منتشر شده است.


فارغ از ایرادات شرعی و اخلاقی که برگزاری چنین رویدادی در  ایران اسلامی دارد، نحوه برگزاری و اجرای این مراسم هیچ ربطی با قوانین داخل کشور ندارد؛ حمید قبادی دبیر کارگروه مد و لباس کشور در اینباره پاسخ داد: به محض اطلاع از برگزاری این فشن شو در محدوده لواسانات تهران پیگیر آن شدیم و با بررسی انجام گرفته مشخص شد فشن شو بدون دریافت مجوزهای قانونی برگزار شده است.

 

وی با بیان اینکه برگزاری نمایش زنده تخلف محسوب می‌شود ابراز داشت: برگزار کنندگان این برنامه شناسائی و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

 

دبیر کارگروه مد ولباس اعلام کرد:برگزار کنندگان این فشن شو سابقه قبلی تخلفاتی در این زمینه داشته‌اند.

 

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها