6/1/2020
دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
سپاهان و پدیده معادلات امسال را به هم زدند
قلعه‌نویی:

سپاهان و پدیده معادلات امسال را به هم زدند

دربی تهران ابعاد بزرگتری و حساسیت بیشتری دارد که روی کیفیت نیز اثر دارد، دربی اصفهان ابعاد کوچک‌تری دارد، فضای این مسابقه بسیار خوب است و فردا بازی باکیفیتی در نقش‌جهان خواهد شد.

اعتمادآنلاین| امیر قلعه‌نویی عصر امروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برای ذوب‌آهن در شهرآورد اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمی‌دانم عید را تبریک بگویم یا نه و به خاطر حوادث اتفاق افتاده که جای همدردی دارد.

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان ادامه داد: مشکلات گریبان‌گیر شده و مسؤولان باید تمهیدات را در نظر می‌گرفتند تا مردم دچار مشکلات نشوند و امیدوارم هرچه زودتر مشکلات حل شود.

 

وی عنوان کرد: هشتمین تجربه من در دربی اصفهان است و بهترین فضا را دارد؛ چه زمانی که دو تیم در کورس قهرمانی بودند و چه پارسال همیشه دربی اصفهان از نظر کیفیت و جو بازی نمونه بوده است.

 

قلعه‌نویی در ادامه بیان داشت: متاسفانه برخی بیانیه‌ها داده شد که فضا را با مشکل رو به رو کرد، تعجب می‌کنم چرا باشگاه ذوب‌آهن این حرکت را انجام داد، مسئله من به باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن ربطی نداشت؛ از آقای آذری سوال دارم که ندید که با یک سوت دو امتیاز از سپاهان گرفته شد، سرمربی و هوادار و یکی‌ از بهترین بازیکنان دو جلسه محروم شود و یک تیم دیگر یک امتیاز گرفت، باید فضای خوبی را ایجاد کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: چندین بار برای حمایت از باشگاه ذوب‌آهن به ورزشگاه رفتیم و برای من قابل هضم نیست چرا این اتفاق افتاده است، باید دنبال بازی خوب باشیم زیرا تایم بازی برای ما خوب نبود.

 

وی عنوان کرد: حق ما‌ را به تیم دیگری دادند، وقتی این رفتار‌ها وجود دارد و خودمان نباید برای یکدیگر شاخ و شونه بکشیم؛ وقتی در شرایط خوب بودیم بازی ما را گرفتند و به تیم دیگری دادند، همه تیم‌ها مردمی هستند اما بعد از اتفاق بازی با پرسپولیس چند هفته در افت بودیم تا خودمان را پیدا کردیم بعد داوری بازی با تراکتورسازی اتفاق افتاد.

 

قلعه‌نویی همچنین گفت: باید از فوتبال لذت ببریم و در سال جدید من هم مانند طبیعت نو شوم و اشتباهاتمان را کنار بگذاریم، از هرکسی که رنجش داشته از دستم حلالیت می‌طلبم؛ امیدوارم کشور از همه نظر به سمت پیشرفت و لیاقت مردم برود که متاسفانه درچند سال گذشته اینگونه نبوده است.

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطر‌نشان کرد: 3 امتیاز بازی فردا مهم است و با آن به صدر جدول برمی‌گردیم و از نظر روحی روانی و جدولی شرایط خوبی پیدا می‌کنیم، از ذوب‌آهن خاطره خوبی دارم، برای نمایندگان ایران در آسیا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم فردا بازی خوبی داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: لیگ پویایی داریم و برای هر بازی شرایط خاصی داریم و هر بازی حکم فینال دارد، ایرانپوریان، مسلمان و علی‌محمدی مصدوم هستند اما تیم پزشکی تلاش می‌کند مسلمان به بازی برسد.

 

قلعه‌نویی در ادامه گفت: تیم ذوب‌آهن از نظر ساختاری بسیار خوب است، در برهه‌ای از زمان نتایج خوبی نگرفت اما منصوریان مربی جوانی است و انرژی دارد و عاشق کار خودش است؛ با برخی تغییرات این تیم شرایط خوب خودش را به دست آورده است، برخی مواقع شوک لازم است و الان جواب داده است و ذوب‌آهن نماینده شایسته‌ای در آسیا بوده است.

 

سرمربی تیم سپاهان تصریح کرد: دربی تهران ابعاد بزرگتری و حساسیت بیشتری دارد که روی کیفیت نیز اثر دارد، دربی اصفهان ابعاد کوچک‌تری دارد، فضای این مسابقه بسیار خوب است و فردا بازی باکیفیتی در نقش‌جهان خواهد شد.

 

وی در خصوص حضور هواداران گفت: خواهش می‌کنم هواداران به ورزشگاه بیایند، سپاهان بیشتر از همیشه به حمایت نیاز دارد، تیم‌های حریف خیلی خوب حمایت می‌شوند، امیدوارم فردا استقبال بیشتری از بازی شود؛ امیدوارم در 5 بازی داخل خانه نهایت استفاده از میزبانی را در کنار احترام به تیم حریف، ببریم.

 

قلعه‌نویی عنوان کرد: سپاهان تیم پنجم جدول از نظر بودجه است، اسناد موجود است و شاید نصف برخی تیم‌ها بودجه داشته باشیم؛ شرایط دو سال گذشته سپاهان خوب نبوده است و توانسته‌ایم در کورس قهرمانی قرار بگیریم، بازیکنان بیش از توانشان انرژی می‌گذارند و ایثار می‌کنند؛ مربیان تیم‌های استقلال و پرسپولیس چندسال است در این تیم‌ها هستند.

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد نقش‌جهان گفت: مشکل نقش‌جهان بحث مدیریتی است که تعیین تکلیف نشده است اگر مدیریت مشخص شود این مشکل نیز حل می‌شود.

 

وی با اشاره به وضعیت کنونی سپاهان بیان داشت: فشار زیادی با توجه به تیم‌های حاضر در بالای جدول وجود دارد که روی کیفیت بازی‌ها نیز تأثیر دارد، برخی شیطنت‌ها وجود دارد و برخی نمی‌خواهند سپاهان به شرایط آرمانی برسد و تیم را اذیت می‌کنند، بازیکنان تلاش کرده‌اند و به زمان دو یا سه ساله نیاز داریم؛ رقابت با استقلال و پرسپولیس که در همه شهرها هوادار دارند سخت است.


قلعه‌نویی بیان داشت: فقط یک روز برای عید تعطیل بودیم، باید در زمان دیگری این بازی را انجام می‌دادیم اما بازیکنان هیچکدام گله نکردند، همه عزم را جزم کرده‌ایم چیزی که در توانمان است را انجام دهیم و نتیجه دست خدا است؛ سپاهان و پدیده معادلات امسال را به هم زدند که برخی خوششان نمی‌آید و ناراحت شدند.

 

سرمربی تیم‌ فوتبال سپاهان در خصوص حضور پورقاز در مناطق سیل‌زده گفت: افراد زیادی این کار‌ را در گذشته و اکنون انجام داده‌اند، این در خون ایرانی‌ها وجود دارد.

 

وی در پایان با اشاره به برنامه نود یادآور شد: روز گذشته با فردوسی‌پور صحبت کردم، اولین کسی بودم که از وی حمایت کردم، با حذف عادل فردوسی‌پور مخالف هستم؛ هر برنامه‌ای باید چارچوبی داشته باشد، برنامه نودی که هدف آن کمک به فوتبال است باید وجود داشته باشد و مطمئن هستم عادل بازمی‌گردد.

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها