7/5/2020
یکشنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۹
سفر به تهران 8 درصد بیشتر شد
استاندار تهران:

سفر به تهران 8 درصد بیشتر شد

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران اعلام کرد: با وجود شرایط جوی و بارش‌های اخیر در کشور باز هم شاهد رشد 8 درصدی اقامت مسافران نوروزی به استان تهران در مقایسه با مدت مشابه سال هستیم.

اعتمادآنلاین| انوشیروان محسنی بندپی ظهر روز یکشنبه یازدهم فروردین ماه با حضور در اداره کل میراث فرهنگی استان تهران از نزدیک فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر استان را ارزیابی کرد و در پایان این بازدید گفت: بر اساس آمار دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر بیش از یک میلیون 200 هزار نفر از جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی استان تهران از ابتدای سفرهای نوروزی تا کنون بازدید داشته‌اند.

 

دلاور بزرگ‌نیا، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران نیز گفت: سطح هماهنگی دستگاه‌های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان در ارائه آمار و گزارش‌ها به دبیرخانه ستاد در مقایسه با سال‌های گذشته سطح مطلوبیت بسیار بالاتری دارد.

 

او در گزارشی که به استاندار تهران و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر ارائه کرد، افزود: امسال شاهد کمترین میزان شکایات مسافران در تورهای خروجی از کشور بودیم و بیشترین درخواست ثبت شده در سامانه 09629 مربوط به کنسلی تورهای داخلی به دلیل شرایط جوی و بارش‌ها در کشور بود.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران ادامه داد: اجرای تورهای تهرانگردی توسط دفاتر خدمات مسافرتی در مقایسه با نوروز 97 حدود دو برابر رشد را نشان می‌دهد که امیدواریم سال 1404 تهران به مقاصد اصلی سفرهای نوروزی تبدیل شود.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها