1/20/2020
دوشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۸
بیش از 128 هزارتن کود اوره در تعطیلات نوروز حمل و توزیع شد
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی:

بیش از 128 هزارتن کود اوره در تعطیلات نوروز حمل و توزیع شد

حمید رسولی مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از حمل و توزیع بیش از 128 هزارتن کود اوره به مقاصد استانی در تعطیلات نوروز امسال خبر داد.

اعتمادآنلاین| حمید رسولی گفت: طی تعطیلات نوروز امسال تعداد 3 فروند کشتی حامل نزدیک به 150 هزار تن انواع کودهای ازته، فسفاته و پتاسه در بنادر جنوبی ایران پهلودهی و در انبارهای این شرکت در محوطه بنادر تخلیه شد.

 

وی افزود: علیرغم تعطیلات نوروزی و محدودیت‌های ترافیکی ناشی از تعطیلات و بارندگی‌های قابل توجه بهاره سال جاری، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی بیش از 128 هزار تن کود اوره از بنادر و شرکت‌های پتروشیمی داخلی حمل و به کارگزاران توزیع نهاده‌های کشاورزی جهت تحویل به کشاورزان زحمتکش ارسال کرده است.

 

رسولی گفت: با توجه به ظرفیت پایین حمل جاده‌ای از مبدا پتروشیمی پردیس عسلویه در ماه‌های پرمصرف سال، کود اوره تحویلی از این شرکت پتروشیمی بوسیله کشتی به بنادر عباس و امام خمینی حمل و با توجه به ظرفیت بالای حمل جاده‌ای از این بنادر به داخل کشور حمل و توزیع می‌گردد.

 

وی یادآوری کرد: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی هر ساله با توجه به ضرورت حمل و توزیع روزانه کودهای کشاورزی در یکی از پر مصرف ترین مقاطع سال در روزهای تعطیلات نوروز با جدیت بیشتری به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها