4/9/2020
پنج شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
قرارگاه مردم‌یاری عاشوراییان وزارت دفاع در خوزستان تشکیل شد

قرارگاه مردم‌یاری عاشوراییان وزارت دفاع در خوزستان تشکیل شد

قرارگاه مردم یاری عاشوراییان وزارت دفاع با دستور امیر حاتمی به منظور حمایت از سیل زدگان و در راستای تداوم خدمت رسانی به مردم سیل‌زده در خوزستان تشکیل و آغاز به کار کرد.

اعتمادآنلاین| جلسه ستاد مدیریت بحران وزارت دفاع با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به منظور ارزیابی اقدامات انجام شده در مناطق سیل‌زده و تداوم حضور و تقویت فعالیت‌های وزارت دفاع در این مناطق، با حضور رؤسای سازمان‌های تابعه و جمعی از مدیران ارشد این وزارتخانه برگزار شد.

 

امیر سرتیپ حاتمی در این جلسه با بیان اینکه نیروهای مسلح از زمان بروز حادثه تا کنون از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به سیل زدگان در همه استان‌ها و مناطق بحرانی فروگذار نکردند گفت: وزارت دفاع در کنار دستگاه‌های مسئول تا آخر در کنار مردم حضور فعال خواهد داشت و همگام با سایر ارگان‌های خدمات‌رسان از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

 

در این جلسه به دستور امیر سرتیپ حاتمی به منظور مدیریت، کنترل، انسجام بخشی بیشتر و تسریع در امدادرسانی به مردم در مناطق سیل‌زده خوزستان، «‌قرارگاه مردم‌یاری عاشوراییان وزارت دفاع» در خوزستان تشکیل شد.

 

بر این اساس با حکم وزیر دفاع، امیر سرتیپ محمود شیخ حسنی معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با عنوان فرمانده قرارگاه مردم یاری عهده دار این مسئولیت شد.

 

مقرر است این قرارگاه با کلیه امکانات مهندسی، فنی، خدماتی و پزشکی به طور هماهنگ با مدیریت بحران کشور، تا برقراری شرایط ثبات و آرامش کامل در خوزستان، حضوری فعال داشته باشد.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها