2/20/2020
پنج شنبه، ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
هیچ سازمانی مانند نیروی انتظامی ارتباط نزدیکی با قوه قضائیه ندارد
حجت‌الاسلام رئیسی در دیدار فرمانده ناجا:

هیچ سازمانی مانند نیروی انتظامی ارتباط نزدیکی با قوه قضائیه ندارد

رئیس قوه قضائیه در دیدار با فرمانده ناجا گفت: اقدامات نیروی انتظامی مقدم قضاوت قوه قضائیه است.

اعتمادآنلاین|حجت الاسلام  سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده ناجا اظهار کرد: هیچ سازمانی مانند نیروی انتظامی ارتباط نزدیکی با قوه قضائیه ندارد؛ اقدامات نیروی انتظامی مقدم قضاوت قوه قضائیه است.

 

وی با بیان اینکه از زحمات مجموعه تحت امر ناجا تشکر می‌کنیم، گفت: اقدامات ما در سطح کلان باید گسترده‌تر انجام شود، برهمین اساس بایستی در اتاق‌های اندیشه ورزی این موضوع بررسی شود که اتفاقات متفاوتی (مثبت) نسبت به وضع موجود رخ دهد.

 

حجت الاسلام رئیسی تأکید کرد: این اتفاقات باید وضع موجود را تغییر دهد ضمن اینکه امورات جاری هم انجام شود؛ برای تغییرات وضع موجود در ارتباطات قوه قضائیه و ناجا یعنی تسریع در روند رسیدگی به پرونده‌ها و بهبود آن بایستی فکر اساسی شود.

 

وی افزود: انتظارات جامعه از قوه قضائیه و نیروی انتظامی بسیار زیاد است، ان شاء الله در حفظ و ارتقاء امنیت در جامعه گام‌های بلند و موثرتری برداشته شود.

 

سردار اشتری در این دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد ناجا در تعطیلات نوروزی سال 98 و سیل اخیر که شمال و غرب کشور را دچار بحران کرده است، عنوان کرد: نیروی انتظامی با تمام امکانات و نیرو در کنار تامین امنیت مناطق سیل زده به یاری مردم شتافت.

 

فرمانده ناجا از دستگاه قضا و نیروی انتظامی به عنوان دستگاه‌های موثر در جامعه نام برد و تصریح کرد: بنابراین اقدامات هماهنگی که میان ناجا و قوه قضائیه صورت می‌گیرد موجب دلگرمی مردم می‌شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها