5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
رئیس جمهور در جریان اقدامات و عملکرد سازمان انرژی اتمی قرار گرفت
در دیدار روحانی با صالحی؛

رئیس جمهور در جریان اقدامات و عملکرد سازمان انرژی اتمی قرار گرفت

حسن روحانی، رئیس‌جمهور در دیدار با رئیس سازمان انرژی اتمی، در جریان اقدامات و عملکرد سازمان انرژی اتمی قرار گرفت.

اعتمادآنلاین| علی‌اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، در دیدار با حسن روحانی رییس جمهور، گزارش مبسوطی از عملکرد و فعالیت‌های مجموعه سازمان انرژی اتمی ایران ارائه کرد.

 

معاون رئیس جمهور در همین زمینه با اشاره به اینکه دیدار وزراء و روسای دستگاه‌ها با رییس جمهور بصورت دوره‌ای و منظم انجام می‌شود، اظهار داشت: آقای روحانی در این دیدار که به مناسبت فرارسیدن سال جدید و ایام شعبانیه انجام شد، با تخصیص وقتی مبسوط به تفصیل مطالب و موضوعات مطروحه در جریان فعالیت‌ها و برنامه‌های مجموعه سازمان انرژی اتمی قرار گرفت.

 

صالحی افزود: رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از دستاورد‌های ارائه شده در جریان برگزاری سیزدهمین سالروز ملی فناوری هسته‌ای پرسش‌هایی را پیرامون برنامه‌های میان‌مدت و بلندمدت سازمان و نیز درزمینه پروژه‌های در دست اقدام در سال 98 مطرح کرد.

 

وی گفت: به دلیل اشراف رئیس جمهور بر موضوعات هسته ای، وی همواره موضوعات و مسائل سازمان انرژی اتمی در حوزه هسته‌ای را پیگیری می‌کند.

 

صالحی ادامه داد: در این جلسه توضیحات لازم در باب فعالیت‌ها و برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت سازمان ارائه شد و بنا بر صوابدید رئیس جمهور، مقرر شد تا مساعدت حداکثری در چارچوب امکانات میسر، جهت پیشبرد و اتمام طرح‌ها و پروژه‌ها در زمان مقرر از سوی دولت اعمال شود.

 

رئیس سازمان انرژی اتمی در پایان خاطرنشان کرد: در پایان این دیدار، گزارشی نیز در حوزه تعاملات و همکاری‌های فنی و علمی میان جمهوری اسلامی ایران و کشور‌های پیشرو در عرصه علوم و فنون هسته‌ای به رئیس جمهور ارائه شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها