از رد ممنوعیت انتخاب اسم کوروش تا خطرات سدسازی غیراصولی | اعتمادآنلاین
9/20/2020
یکشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
از رد ممنوعیت انتخاب اسم کوروش تا خطرات سدسازی غیراصولی

سرخط مهم‌ترین خبرهای اجتماعی/ 26 فروردین‌ماه 1398

از رد ممنوعیت انتخاب اسم کوروش تا خطرات سدسازی غیراصولی

رد ممنوعیت انتخاب اسم کوروش، کسری خدمت برای سربازان مناطق سیل‌زده، مرخصی برای نرگس محمدی، دستگیری معتادان متجاهر و خطرات سدسازی غیراصولی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی 26 فروردین 98 بود.

اعتمادآنلاین|صبح امروز خبری مبنی بر ممنوع شدن اسم کوروش توسط سازمان ثبت احوال منتشر شد. مدیر کل اسناد هویتی سازمان ثبت احوال اما هر گونه شایعه مبنی بر ممنوع شدن انتخاب نام «کوروش» یا «کورش» را رد کرد و گفت احتمالا اختلال در سامانه رخ داده است.

 

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در توضیحات چگونگی تغییر اعزام به خدمت مشمول سربازی مناطق سیل‌زده گفت: تعویق به معنای کسر خدمت نیست.

 

محمود بهزادی‌راد، وکیل مدافع نرگس محمدی از موافقت زندان اوین و ضابطان پرونده موکلش با اعطای مرخصی استعلاجی به او خبر داد و گفت: موضوع برای اتخاذ تصمیم نهایی به دادستان تهران ارجاع شده است.

 

ناصر اصلانی، معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از دستگیری چهار هزار و 676 معتاد متجاهر خبر داد و گفت: در هفت روز گذشته هفت هزار و 411 متهم در ارتباط با جرایم مواد مخدر و اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در سطح کشور دستگیر شدند.

 

مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری گفت: سدها راهکار کنترل سیل نیستند و نباید به بهانه کنترل سیل این کار را انجام دهیم چراکه سدسازی‌های غیر اصولی به مراتب خطرات بیشتری نسبت به سیل دارند.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها