7/4/2020
شنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۹
بنیاد در مناطق سیل‌زده تسهیلات اشتغال‌زایی می‌‌دهد/ ‌85 درصد تجهیزات نیروگاه خرم آباد ساخت داخل است
رئیس بنیاد مستضعفان:

بنیاد در مناطق سیل‌زده تسهیلات اشتغال‌زایی می‌‌دهد/ ‌85 درصد تجهیزات نیروگاه خرم آباد ساخت داخل است

محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان در بازدید از شهرستان سیل‌زده معمولان عنوان کرد: بنیاد از همین امروز آمادگی دارد هر فردی قصد دارد برای ایجاد اشتغال در مناطق سیل زده اقدام کند، بعد از تأیید استانداری به او تسهیلات بدهد.

اعتمادآنلاین| محمد سعیدی‌کیا در بازدید از شهرستان سیل‌زده معمولان گفت: بنیاد مستضعفان سیمان بازسازی مناطق مسکونی آسیب دیده از سیل در لرستان را تامین می‌کند و علاوه بر اعتبار تسهیلات اشتغال‌زایی اختصاص یافته برای هر استان، 10 میلیارد تومان اعتبار تسهیلات مازاد برای ایجاد اشتغال در مناطق آسیب دیده از سیل نیز پرداخت می‌کند.

 

رئیس بنیاد مستضعفان افزود: هر خانه‌ای که بنیاد مسکن برای آسیب دیدگان از سیل بسازد، بنیاد مستضعفان سیمان آن را تامین می‌کند، ‌از همین امروز آمادگی داریم هر فردی که برای ایجاد اشتغال در مناطق سیل زده اقدام کند، بعد از تایید استانداری به او تسهیلات بدهیم.

 

رئیس بنیاد مستضعفان همچنین در‌ سفر به استان لرستان، در بازدید از نیروگاه گازی خرم‌آباد اظهار داشت: تلاش می‌کنیم دو واحد گازی نیروگاه خرم آباد در سال جاری راه‌اندازی شود و از نیمه دوم سال هم ساخت بخش بخار آن آغاز شود.

 

سعیدی‌کیا افزود: نکته مهم درباره این نیروگاه این است که حداقل 85 درصد تجهیزات به‌کار رفته در این نیروگاه تولید داخل و ایرانی است.

 

وی اضافه کرد: 75 درصد این نیروگاه متعلق به بنیاد مستضعفان و 25 درصد آن متعلق به شرکت فراب است و کار‌های نصب تجهیزات توسط شرکت مپنا انجام می‌شود.

 

سعیدی‌کیا بیان کرد: نکته مهم درباره این نیروگاه این است که حداقل 85 درصد تجهیزات بکار رفته در این نیروگاه تولید داخل و ایرانی است.

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها