6/2/2020
سه شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
درب آزادی را به روی ملی‌پوشان ما بسته‌اند
مدیر تیم‌های ملی فدراسیون شنا:

درب آزادی را به روی ملی‌پوشان ما بسته‌اند

مدیر تیم‌های ملی فدراسیون شنا گفت: مسئولان مجموعه ورزشی آزادی درب استخر استاندارد این مجموعه را به روی ملی‌پوشان بسته‌اند و امکان تمرین برای تیم ملی وجود ندارد.

اعتمادآنلاین|محسن سمیع‌زاده در جریان برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی شنای جمهوری اسلامی ایران و برگزاری کلینیک تخصصی مربیان برتر کشور در اردبیل اظهار کرد: تیم ملی شنا خود را برای مسابقات کسب ورودی المپیک 2020 و همچنین مسابقات آسیایی رده‌های سنی آماده می‌کند ولی متأسفانه استخر آزادی که تنها استخر استاندارد ایران است به روی ملی‌پوشان ما بسته شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیتی که در سرعین وجود دارد ما اردوی تیم ملی را در این شهرستان برپا کردیم تا ملی‌پوشان در تمرینات آماده‌سازی حضور پیدا کنند.

 

مدیر تیم‌های ملی فدراسیون شنا با قدردانی از مسئولان ورزشی استان و قرار گرفتن چندین استخر برای تمرین تیم ملی بیان کرد: ما به مدت سه روز اردویمان را در اردبیل و شهر سرعین برپا کردیم که در جلسات آنالیز و آمادگی ذهنی و روانی شناگران که توسط روانشناسان تیم برگزار می‌شود حضور داریم.

 

سمیع‌زاده گفت: شناگران در دو جلسه تمرینی با وزنه نیز حضور یافته و یک مرحله پیاده‌روی در ارتفاعات سبلان را نیز انجام می‌دهند.

 

وی به برگزاری کلاس‌های بازآموزی برای مربیان برتر شنای کشور اشاره کرد و افزود: در این کلینیک 10 مربی برتر و برجسته کشور حضور دارند.

 

مدیر تیم‌های ملی فدراسیون شنا ادامه داد: در اردوی تیم ملی شنای کشورمان نیز 27 شناگر نخبه از سراسر کشور حضور دارند که امیدواریم تا آغاز مسابقات انتخابی المپیک و همچنین آسیایی بتوانند به آمادگی کامل برسند.

 

سمیع‌زاده تصریح کرد: امیدواریم با پیگیری مسئولان وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون به زودی استخر آزادی در اختیار تیم ملی قرار گیرد تا امکان برگزاری تمرینات و اردوهای تیم ملی برگزار شود.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها