5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
تاکید بر هم افزایی فعالیت‌های وزارت ورزش و شهرداری تهران در ورزش همگانی
در دیدار سرپرست سازمان ورزش شهرداری و وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت؛

تاکید بر هم افزایی فعالیت‌های وزارت ورزش و شهرداری تهران در ورزش همگانی

رباطی، سرپرست سازمان ورزش شهرداری و سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان طی نشستی با یکدیگر دیدار و بر هم افزایی فعالیت های وزارت ورزش و شهرداری در ورزش همگانی تاکید کردند.

اعتمادآنلاین| رباطی، سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران با حضور در دفتر سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان با وی دیدار و گفتگو کرد.در این نشست رباطی به شرح کوتاهی از عملکرد سازمان ورزش در حوزه ورزش همگانی و تفریحات ورزشی پرداخت.

 

وی با اشاره به نگاه مثبت دکتر حناچی شهردار تهران به موضوع ورزش؛ به برپایی ایستگاه‌های تندرستی در بوستان‌ها، خدمات‌رسانی در مجموعه های ورزشی متعلق به شهرداری ، برگزاری مسابقات محلات و جشنواره های تفریحی ورزشی اشاره و آن را زمینه ساز ترویج سلامتی و نشاط در میان شهروندان دانست.

 

رباطی در بخش دیگری از سخنانش گزارشی از اقدامات سازمان ورزش در برگزاری فعالیت‌های تفریحی ورزشی در ایام ماه مبارک رمضان تحت عنوان جشن رمضان ارائه کرد. 

 

سرپرست سازمان ورزش در پایان سخنان خود آمادگی کامل سازمان ورزش شهرداری تهران را برای همکاری با وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه ورزش همگانی اعلام نمود.

 

در ادامه این نشست سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان ضمن خوشامدگویی به سرپرست سازمان ورزش با تاکید بر ضرورت توسعه ورزش همگانی از رباطی دعوت کرد در نشست ماهیانه روسای فدراسیونهای ورزشی حضور یابد. 

 

دیدار سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران و وزیر ورزش و جوانان عصر امروز پنج شنبه26 اردیبهشت ماه انجام شد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها