7/16/2020
پنج شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
بازیکنان سرباز ذوب‌آهن باید از تراکتورسازی برگردند
سعید آذری:

بازیکنان سرباز ذوب‌آهن باید از تراکتورسازی برگردند

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن می‌گوید برای پست مدیرعاملی تراکتورسازی بر سر بازیکنان تیمش معامله نمی‌کند.

اعتمادآنلاین|سعید آذری درباره وضعیت احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی مهدی‌پور که تا فصل گذشته در باشگاه تراکتورسازی تبریز در حال گذراندن خدمت سربازی بودند و حالا بحث بازگشت‌شان به ذوب‌آهن مطرح شده است، گفت: این سه بازیکن سرمایه‌های باشگاه ذوب‌آهن هستند و قطعاً‌ باید به این تیم برگردند.

 

وی درباره اینکه مدت قرارداد این بازیکنان با ذوب‌آهن چه مدت دیگر ادامه دارد, است, تصریح کرد: این سه بازیکن تا یک سال و نیم دیگر با باشگاه ذوب‌آهن قرارداد دارند و هرکس که خواهان جذب آنها باشد باید از طریق باشگاه پیشنهادش را ارائه کند. کلاً بازیکنانی که من در باشگاه ذوب‌آهن جذب کرده‌‌ام قرارداد‌های طولانی‌ مدت دارند.

 

آذری درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه تراکتورسازی برای نگه داشتن این بازیکنان در تیمش به او پیشنهاد مدیرعاملی داده است, عنوان کرد: من اهل معامله نیستم. آنها بازیکنان من نیستند که بخواهم سر آنها معامله کنم. آنها برای باشگاه ذوب‌آهن هستند. این مسائل یکسری شایعات است که مطرح شده. یعنی من بازیکنان ذوب‌آهن را در تراکتورسازی نگه دارم و مدیرعامل این باشگاه بشوم؟! من شرفم را از سر راه نیاوردم که بخواهیم این‌گونه معامله کنم.

 

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در رابطه با نگرانی‌هایی که برای بازی این تیم مقابل النصر عربستان در کربلا وجود دارد, عنوان کرد: دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد و کلیه کار‌ها انجام شده است. وقتی AFC با برگزاری این بازی در امارات مخالفت کرده است دیگر نباید نگرانی برای برگزاری بازی در کربلا وجود داشته باشد.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها