5/29/2020
جمعه، ۰۹ خرداد ۱۳۹۹
برپایی کارگاه‌های یک روزه سینما و تئاتر آموزش آزاد دانشگاه هنر
با همکاری مؤسسه افرامانا برگزار می‌شود؛

برپایی کارگاه‌های یک روزه سینما و تئاتر آموزش آزاد دانشگاه هنر

کارگاه‌های یک روزه آموزش آزاد دانشگاه هنر و مؤسسه افرامانا در شش رشته سینما و تئاتر از 22 تا 28 خرداد 1398 برگزار می شود.

اعتمادآنلاین| در کارگاه‌های تخصصی یک روزه سینما و تئاتر این دوره که از 22 تا 28 خردادماه 1398 در 6 رشته سینما و تئاتر برگزار می شود، 6 مدرس تئاتر و سینما، 6 عنوان کارگاه تخصصی را به ترتیب با عناوین آشنایی با بازیگری در سینما، نمایشنامه نویسی معاصر، ایده های کارگردانی، بازیگری ادراک و اجرا، فیلمنامه نویسی انیمیشن: خلق خنده و شخصیت شناسی تدریس می کنند.

 

در این کارگاه های تخصصی بهاره رهنما آشنایی با بازیگری در سینما، محمد رحمانیان نمایشنامه نویسی معاصر، محمد مساوات ایده های کارگردانی، رضا بهبودی بازیگری: ادراک و اجرا، بهرام جلالی پور فیلمنامه نویسی انیمیشن: خلق خنده و بهزاد صدیقی شخصیت شناسی را به هنرجویان آموزش می دهند.

 

نخستین دوره کارگاه های کوتاه مدت سینما و تئاتر آموزش آزاد دانشگاه هنر و موسسه افرامانا در هفته سوم و چهارم خردادماه 1398 توسط مؤسسه فرهنگی هنری افرامانا برگزار می شود.

 

علاقه مندان برای شرکت و ثبت نام در نخستین دوره کارگاه‌های تخصصی و آموزشی این مؤسسه می‌توانند با شماره تلفن‌های 66482734 و 09359559411 تماس بگیرند.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها