1/24/2021
یکشنبه، ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
آمازون زندگی ساندرا بولاک را سریال می‌کند

آمازون زندگی ساندرا بولاک را سریال می‌کند

آمازون ماجراهای زندگی «ساندرا بولاک»، بازیگر برنده اسکار در کالج، را در قالب یک سریال در دست ساخت دارد.

اعتمادآنلاین| رویا دیانت- آمازون ماجراهای زندگی «ساندرا بولاک»، بازیگر برنده اسکار در کالج، را در قالب یک سریال در دست ساخت دارد. در حالی که خود بولاک به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این پروژه حضور دارد، آکیوا گلدزمن و جان لجند نیز او را همراهی می‌کنند؛ کی‌سی پری نیز فیلمنامه این سریال را می‌نویسد.


به‌ گزارش اعتمادآنلاین، گفته شده این سریال با تمرکز بر دنیای موسیقی ساخته می‌شود و ماجرای آن در جنوب آمریکا در دهه 1980 می‌گذرد و این زمانی بوده که زنان جوان نمی‌توانستند به راحتی در جست‌وجوی آرزوهایشان باشند.


ایده ساخت این سریال از گفت‌وگویی بین بولاک و گلدزمن ریشه گرفت. گلدزمن این ایده را به کمپانی لجند و لوییس رایان ارائه کرد تا آن را گسترش دهند و در قالب سریال درآورند. این دو قبلاً با هم سریال «زیر زمین» را ساخته‌اند. ساندرا بولاک نیز از طریق کمپانی خودش «فورتیز فیلمز» با آنها همراهی می‌کند.


پری که نوشتن فیلمنامه بر عهده او گذاشته شده، به تازگی پایلوت «کنستانس» را نوشته بود. «دمین» و «ریشه‌ها» از دیگر فیلمنامه‌های او هستند.


بولاک، لجند و گلدزمن هر یک جایزه اسکار را در کارنامه دارند: بولاک اسکار بهترین بازیگر زن برای «نقطه کور»، گلدزمن اسکار بهترین فیلمنامه ‌اقتباسی برای «ذهن زیبا» و لجند اسکار بهترین ترانه اورجینال برای «سلما».


این نخستین سریال تلویزیونی نیست که بولاک به عنوان تهیه‌کننده آن حضور دارد؛ او پیشتر سریال کمدی «جورج لوپز» را برای شبکه ای‌بی‌سی ساخته بود که شش فصل از سال 2002 تا 2007 هم ادامه یافت.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها