2/24/2020
دوشنبه، ۰۵ اسفند ۱۳۹۸
اعتراض تجری به انتخابات ریاست کمیسیون اصل نود را بررسی می‌کنیم/ نمی‌توانیم نمایندگان را متهم کنیم که رای‌شان را در اختیار فرد دیگری می‌گذارند
اسدالله عباسی، سخنگوی هیات‌رئیسه مجلس، در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین»:

اعتراض تجری به انتخابات ریاست کمیسیون اصل نود را بررسی می‌کنیم/ نمی‌توانیم نمایندگان را متهم کنیم که رای‌شان را در اختیار فرد دیگری می‌گذارند

اسدالله عباسی، سخنگوی هیات‌رئیسه مجلس، تاکید کرد: اگر کاندیدا اعتراض دارد، به صورت مکتوب نزد هیات‌رئیسه عنوان می‌کند و ما این اعتراض را، در اولین جلسه‌ای که برای انتخاب کاندیدای بعدی ریاست کمیسیون اصل نود تشکیل می‌شود، بررسی و نتیجه را اعلام می‌کنیم.

اعتمادآنلاین| اسدالله عباسی، نماینده رودسر و املش و سخنگوی هیات‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار اعتمادآنلاین، در خصوص اعتراض تجری به برگزاری انتخابات رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی، گفت: هیات‌رئیسه بر اساس آرایی که نمایندگان دادند شمارش را انجام داده است.

 

او تاکید کرد: اگر فردی به انتخابات ریاست کمیسیون اصل نود قانون اساسی اعتراض دارد، در هیات‌رئیسه بررسی می‌شود.

 

سخنگوی هیات‌رئیسه مجلس اضافه کرد: ما در اولین جلسه‌ای که یا امروز- دوشنبه- یا فردا- سه‌شنبه- خواهیم داشت، این موضوع را بررسی می‌کنیم.

 

عباسی در پایان گفت: هر نماینده اختیار رای خود را دارد. رای هم قائم به فرد است و نمی‌توانیم نمایندگان را متهم کنیم که رای‌شان را در اختیار فرد دیگری گذاشته‌اند. نتیجه آرا چیزی بود که اعلام شد. اگر کاندیدا اعتراض دارد، به صورت مکتوب نزد هیات‌رئیسه عنوان می‌کند و ما این اعتراض را، در اولین جلسه‌ای که برای انتخاب کاندیدای بعدی ریاست کمیسیون اصل نود تشکیل می‌شود، بررسی و نتیجه آن را اعلام می‌کنیم.

 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها