7/3/2020
جمعه، ۱۳ تیر ۱۳۹۹
دشمن سعی دارد امتیاز مثبت انتخابات را منفی کند/ یکی از امتیازات نظام ما امتیاز مبتنی بر انتخابات است
محسن قمی، عضو مجلس خبرگان رهبری:

دشمن سعی دارد امتیاز مثبت انتخابات را منفی کند/ یکی از امتیازات نظام ما امتیاز مبتنی بر انتخابات است

معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری گفت: یکی از امتیازات نظام ما امتیاز مبتنی بر انتخابات است، دشمن سعی دارد این امتیاز مثبت ما را به امتیازی منفی تبدیل کند و برخی دوستان نیز با ناآگاهی اظهارنظر کرده و آب در آسیاب دشمن می‌ریزند.

اعتمادآنلاین| قمی معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم رونمایی ا ز کتاب روایت رهبری، بیان کرد: از نویسنده محترم کتاب تشکر می‌کنم ایشان اطلاعات کافی و انگیزه بسیار بالایی دارند. از سوی دیگر اطلاعاتی از سوی دفتر حفظ و نشر برای اولین بار در اختیار ایشان قرار داده شد و امیدوارم این اقدام ارزشمند دفتر نشر الگو باشد.

 

وی با بیان اینکه موضوع کتاب بحث مناسبت بین جمهوریت و اسلامیت است ، یادآور شد: امام خمینی (ره) در زمان پیروزی انقلاب اسلامی و با اینکه اکثر مردم طرفدار ایشان بودند گفت مردم رأی بدهند که چه نظامی می‌خواهند و برای قانون اساسی خود نمایندگان را تعیین و برای آن رأی‌گیری شود، ما در طول 40 سال 36 انتخابات برگزار کردیم و حتی در دوران دفاع مقدس نیز امام فرمودند رأی‌گیری صورت گیرد، این نگاه جمهوری و مردمی است و نگاه مردمی ایشان در تمامی حوزه‌ها وجود داشت.

 

قمی در پایان گفت: یکی از امتیازات نظام ما امتیاز مبتنی بر انتخابات است، دشمن سعی دارد این امتیاز مثبت ما را به امتیازی منفی تبدیل کند و برخی دوستان نیز با ناآگاهی اظهار نظر کرده و آب در آسیاب دشمن می‌ریزند، ولی در این خصوص باید کارشناسان آگاه صحبت کنند تا همگان را آگاه سازند.

 

منبع: ایسنا

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها