1/18/2020
شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۸
از ماجرای مجردی طولانی ستاره سینما چه می‌دانید؟

از ماجرای مجردی طولانی ستاره سینما چه می‌دانید؟

اگر سه‌گانه پدرخوانده را دیده باشید، احتمالا همسر مایکل کورلئونه (آل پاچینو) را به یاد دارید؛ زنی که در قسمت دوم با یک عصیان خیره‌کننده فرزند مایکل را سقط و از او جدا شد. این بازیگر دایان کیتون بود که این روزها در 73 سالگی رکورددار مجردی طولانی در هالیوود شده است.

اعتمادآنلاین| در شرایطی که بسیاری از افراد هالیوودی به ازدواج و طلاق های مکرر مشهورند، «دایان کیتون» یکی از افرادی است که سال‌های سال مجرد مانده و این مجردی را یک انتخاب خوب می‌داند.

 

اما بسیاری از ستاره‌ها هم هستند که در مقاطعی مجردند اما گاهگاهی خبر قرارهای عاشقانه آنان که بعضا منجر به ازدواج می‌شود نیز منتشر می‌شود. به نظر می‌رسد دایان بیش از سه دهه است که حتی سر یک قرار عاشقانه هم حاضر نشده است.

 

این ستاره سینما که برای فیلم «آنی هال» برنده اسکار بهترین بازیگر زن شده است، می‌گوید بیش از 35 سال است که سر هیچ قرار عاشقانه‌ای نرفته است. نکته جالب در این خصوص را می‌توان دوستان و نامزدهای سرشناس او دانست. در واقع چهره‌هایی مثل وودی آلن، جک نیکلسون، وارن بیتی و آل پاچینو از صمیمی‌ترین دوستان و نامزدهای ناموفق او محسوب می‌شوند که هنوز هم با آنان صمیمی است.

 

کیتون در این خصوص می‌گوید: بله! درست است که من دوستان زیادی دارم اما هیچ قرار عاشقانه‌ای با هیچ مردی ندارم. من با دوستان خود معاشرت می‌کنم، به زندگی خودم می‌رسم و تفریح می‌کنم اما دلیلی برای عاشق شدن و ازدواج ندیده و نمی‌بینم. به نظر من هیچ‌کس واقعا نمی‌تواند خوشحال و خوشبخت باشد، اگر شما خوشحال هستید، به نظر من از لحاظ ذهنی بیمار هستید. منظورم این است که چیزهای غم‌انگیز بسیار زیادی در زندگی وجود دارند.

 
منبع: انتخاب

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها