1/18/2020
شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۸
مشکل پروپئیچ حل شد

مشکل پروپئیچ حل شد

باشگاه استقلال در بیانیه ای اعلام کرد که نامه فیفا مبنی بر پذیرش پرداخت طلب «پروپئیچ» از حساب درآمد این باشگاه در فیفا از طریق فدراسیون فوتبال ایران دریافت شد.

اعتمادآنلاین|براساس بیانیه باشگاه استقلال، دقایقی قبل نامه رسمی فدراسیون جهانی فوتبال مبنی بر پذیرش پرداخت طلب پروپئیچ، مهاجم کروات تیم استقلال در فصل 94-95 از حساب درآمد این باشگاه در فیفا از طریق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران دریافت شد.

 

درپی مذاکرات و رایزنی‌های باشگاه استقلال با فیفا و اعزام «علی خطیر» نماینده باشگاه استقلال به مقر فیفا (زوریخ) و طبق وعده «امیرحسین فتحی» مدیرعامل باشگاه استقلال در روزهای گذشته، سرانجام با تأیید نهایی فیفا پرونده طلب پروپئیچمختومه و مبلغ مزبور توسط فیفا پرداخت خواهدشد.

 

این مهم باوجود اخبار و اظهار نظر کذب، ناشیانه، بی‌مسؤولانه و شیطنت برخی از رسانه‌ها و جریان‌ها رخ داد. جریان‌هایی که خود را حامی و دلسوز باشگاه بزرگ و مردمی استقلال معرفی می‌کنند، اما در عمل با حاشیه‌سازی موجب نگرانی و تشویش اذهان هواداران محجوب استقلال شده‌اند.

 

بدون تردید طی روزهای آینده و با اعلام رسمی باشگاه استقلال از طریق مراجع قانونی اقدام لازم در جهت برخورد با عوامل دروغپرداز انجام خواهد گرفت.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها