1/18/2020
شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۸
حضور در جمع بزرگان افتخار است
مهدی شیری:

حضور در جمع بزرگان افتخار است

مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حفظ روند موفقیت های سال اخیر با حمایت هواداران امکان پذیر است.

اعتمادآنلاین| مهدی شیری مدافع ملی پوش پرسپولیس در خصوص شرایط سرخپوشان پایتخت، اظهار داشت: فصل گذشته با درایت کادر فنی، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران، بازی‌های بسیار خوبی انجام دادیم که با نتایج قابل قبول و قهرمانی همراه شد.

 

امیدوارم با کادر فنی جدید، بازیکنان جذب شده و تلاش تیم، بتوانیم این روند را حفظ کرده و دل هواداران را شاد کنیم.

 

وی در خصوص دعوت شدن به تیم ملی، گفت: خیلی خوشحال شدم از اینکه توانستم به لیست تیم ملی اضافه شوم. آرزوی هر بازیکنی است که پیراهن تیم ملی را بر تن کند. امیدوارم با بازی‌هایی که در فصل جاری انجام می دهم، هم به پرسپولیس کمک کنم و هم بتوانم بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم.

 

شیری ادامه داد: بازیکنان بزرگی در این پست حضور دارند که شرایط رسیدن به ترکیب تیم را جذاب می کند. حضور در جمع بزرگان، افتخاری است که برای آن باید بیشتر تلاش کرد.

 

وی در ادامه در خصوص اردوی سرخپوشان در ترکیه تصریح کرد: اردوی بسیار خوبی داریم و امیدوارم تا پایان این اردو به خواسته‌های کادر فنی و آمادگی تیم برسیم.

 

مدافع پرسپولیس در مورد تقویت تیم با بازیکنان جدید گفت: بازیکنان خیلی خوبی جذب شدند اما نکته قابل توجه اینکه اسکلت تیم حفظ شده و با حضور بازیکنان جدید، تیم کامل تر و قدرتمندتر از گذشته خواهد شد.

 

شیری درباره ترکیب اصلی تیم خاطرنشان کرد: با حضور بازیکنان با تجربه و حرفه‌ای، رسیدن به ترکیب بسیار سخت است و از سویی بازیکنانی که به ترکیب می‌رسند باید در شرایطی باشند که بتوانند موقعیت خود را حفظ کنند.

 

شیری گفت: گابریل کالدرون مربی بزرگ و با دانشی است و می‌توانیم با کادر فنی جدید روزهای خوبی را پیش رو داشته باشیم و روند سال‌های اخیر را ادامه بدهیم. ایجاد و افزایش انگیزه یکی از مهمترین فاکتورهایی است که به بچه‌ها منتقل می‌شود. امیدوارم ثمره تلاش بچه‌ها در اردوی آماده‌سازی تیم، در بازی‌های پیش رو قابل قبول باشد.

 

منبع: ایرنا

 
 
  
  

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها