7/13/2020
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹
چرا خانه‌های پلاک قرمز جنوب تهران فک پلمپ شدند؟

چرا خانه‌های پلاک قرمز جنوب تهران فک پلمپ شدند؟

رییس پلیس پایتخت با گلایه از فک پلمپ 21 خانه پلاک قرمز در مناطق شوش، مولوی و هرندی گفت: برخی از این خانه‌ها کاملا متروکه بوده و قابلیت سکونت ندارند، لذا لازم است همه دستگاه‌ها با پلیس همکاری کنند.

اعتمادآنلاین|سردار حسین رحیمی (رییس پلیس پایتخت) درباره فک پلمپ برخی خانه‌های پلاک قرمز در محله شوش، مولوی و هرندی گفت: 21 خانه در محله شوش، مولوی و هرندی فک پلمپ شده‌اند در جلساتی که با دادستان کل داشتیم، موضوع فک پلمپ این منازل را مطرح کردیم.

 

رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: اکثر این خانه‌‌ها متروکه هستند و برخی از این منازل قابلیت سکونت را نیز ندارند. طبیعتا انتظار ما این است که با توجه به اینکه کمتر از 6 ماه از اجرای طرح پاکسازی محلات شوش مولوی و هرندی می گذرد، همه دستگاه‌ها کمک کرده تا این منطقه از لوث وجود این افراد. به طور کامل پاک شود.

 

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: متاسفانه معتادان و خرده فروشان مواد مخدر هنوز هم در این منطقه امیدشان قطع نشده و تصور می کنند هنوز می توانند در این محل باشند از سوی دیگر نیز مردم اطمینان کامل را ندارند که دیگر فعالیت خرده‌فروشان در این منطقه به پایان رسیده و هر بار که برای بازدید می‌رویم، از ما می پرسند مطمئن هستید که این وضعیت ادامه پیدا می کند، لذا لازم است که همه دستگاهها همکاری کنند.

 

وی ادامه داد: متاسفانه هنوز از سوی شهرداری برای تعیین‌تکلیف و تخریب برخی خانه‌ها و بازسازی معابر اقدامی نشده است.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها