1/19/2020
یکشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۸
نوازنده جهانی فلوت به ایران می‌آید

نوازنده جهانی فلوت به ایران می‌آید

لئو روخاس، نوازنده جهانی فلوت و پن فلوت برای سومین بار و در روزهای 22و 25 مرداد در تالار بزرگ وزارت کشور در تهران روی صحنه خواهد رفت.

اعتمادآنلاین| لئو روخاس که در دو سال گذشته با ده سانس اجرا در تهران میزان حدود 20 هزار مخاطب موسیقی در کشور بوده، برای سومین بار قرار است در تالار وزارت کشور روی صحنه برود و در صورت اتمام بلیت‌های این کنسرت تا روز برگزاری، برنامه او توانسته حدود 30 هزار مخاطب کنسرت را در ایران میزبانی کند.

 

او پیش از سومین حضور متوالی خود در تهران درباره این تجربه و حضورش در سرزمین شعر و فرهنگ معتقد است: «پیش از اجرای کنسرت در ایران شناخت من از این کشور تنها مختص به فوتبالش بود. فوتبال ملی ایران را دنبال می‌کردم ولی کنسرتم باعث شد با آداب و فرهنگ این کشور بیشتر آشنا شوم و در این اجراها متوجه شدم مردم ایران مردمانی بسیار با احساس و خوش برخورد هستند.»

 

او درباره اجرای مرداد ماه امسال نیز معتقد است: «برای این اجرا باز هم قطعا با تفاوت‌های بسیار نسبت به کنسرت قبلی روی صحنه خواهم آمد و برنامه‌ریزی ویژه‌ای در اینباره دارم. برخی آثار جدید را اجرا خواهم کرد و در این بین تمام تلاشم این است که بتوانم بار دیگر مخاطبان حاضر در سالن را غافلگیر کنم.»

 

لئو روخاس متولد 1984 در اکوادور است. این موزیسین در فصل پنجم مسابقه استعدادیابی Das supertalent پیروز شد و بعد از آن به شهرت زیادی دست پیدا کرد و با آثارش در نقاط مختلف دنیا روی صحنه رفت.

 

محیط زیست و ارتباط میان اجزای سازنده طبیعت نظیر خورشید و خاک و آباز جمله موضوعات آثار و کنسرت‌های لئو هستند و او معمولاً با استایل سرخپوستی کارهایش را معرفی و اجرا می‌کند.

 

منبع: ایلنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها