7/5/2020
یکشنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۹
«پلاریس» بارِ دیگر روی صحنه می‌رود

«پلاریس» بارِ دیگر روی صحنه می‌رود

کنسرت گروه موسیقی «پلاریس» به دلیل استقبال مخاطبان در فرهنگسرای نیاوران تمدید شد.

اعتمادآنلاین| در پی استقبال از اجراهای ستاره قطبی (پلاریس) به سرپرستی و نوازندگی بهار ایلچی و تنظیم و رهبری پوریا پیرزاده، کنسرت این گروه برای روز دوشنبه، بیست و هشتم مرداد امسال، نیز در فرهنگسرای نیاوران تمدید شد.

 

گروه «پلاریس» در سال 1389 و به همت بهار ایلچی، سرپرست و نوازنده پیانو و هارپ، تاسیس شد. گروه «ستاره قطبی» در حال حاضر تنها گروه موسیقی پاپ بانوان در ایران است و تاکنون موفق به برگزاری چندین اجرا در تالار وحدت، فرهنگسرای نیاوران و همچنین جشنواره موسیقی فجر شده است. این اجراها تا به امروز با حمایت و استقبال خوبی از جانب مخاطبان همراه بوده است.

 

اعضای گروه موسیقی «پلاریس» عبارتند از: بهار ایلچی (سرپرست گروه و نوازنده پیانو و هارپ)، سپیده ایلچی (نوازنده گیتار بیس)، سحر دزواریی (نوازنده درام)، روشنک شادمهری (نوازنده گیتار الکتریک)، بیتا قربانزاده (پرکاشن)، فریده سرسنگی (ادوات و سازهای کوبه‌ای)، مینا نعیمی (گیتار اسپانیش)، آوا منبری (کیبورد)، پگاه ابراهیم (ویلن)، سارا پارسایی (فلوت)، ثمیلا تحویلداری (ساکسفون)، شانیا شهریاری (ترومپت)، مهشید مولایی (خواننده هندی)، جیران سیاوش‌پور (خواننده عربی و محلی)، نگین رشیدی (خواننده فارسی و محلی)، مهسا احمدپور (خواننده انگلیسی و فرانسوی).

 

علاقمندان برای حضور در این اجرا با مراجعه به سایت ایران کنسرت می‌توانند برای تهیه بلیت اقدام کنند.

 

منبع: ایلنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها