2/24/2020
دوشنبه، ۰۵ اسفند ۱۳۹۸
استقلال مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکن ندارد
سرپرست باشگاه استقلال:

استقلال مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکن ندارد

سرپرست باشگاه استقلال می‌گوید از نظر بدهی و ثبت قرارداد بازیکنان، استقلال مشکلی برای حضور در لیگ برتر ندارد.

اعتمادآنلاین|جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال، اظهار کرد:‌ به جز آقایان، باقری، یزدانی و دشتی، بقیه بازیکنان قراردادشان ثبت شد. آن سه نفر هم گرفتاری شخصی داشتند و فردا (یکشنبه) می‌آیند. کادر فنی هم فردا قراردادش را ثبت می‌کند. فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد که استقلال نتواند در لیگ شرکت کند. این مشکلات حل شدنی است.

 

او ادامه داد: امیدوارم طوری شود که باشگاه‌ها بتوانند با بازیکنان و مربیان گذشته‌شان تسویه حساب کنند. هر چه شسته، رفته‌تر باشد لیگ ما بیشتر به سوی آرامش می‌رود.

 

او درباره آمادگی استقلال برای شروع لیگ هم توضیح داد: بیشترین چیزی که به ما می‌توانست کمک کند، عقب افتادن لیگ بود. چون هم توانستیم تمرینات زیادی انجام دهیم و هم بازی‌های دوستانه انجام دهیم. این موضوع کمک کرد که بازیکنان جدید به هماهنگی برسند. خدا را شکر شرایط خوب است.

 

سرپرست استقلال درباره محل تمرین این تیم هم اظهار کرد: ما هم مجموعه انقلاب را در اختیار داریم و هم زمین باشگاه نفت. جا دارد از تمام کارکنان باشگاه نفت تشکر کنیم. ما سعی می‌کنیم جوری تمرین کنیم که نه زمین انقلاب را از دست بدهیم و نه زمین نفت را. امیدوارم شرایط تمرین را طوری هماهنگ می‌کنیم که برای کل سال این دو زمین را در اختیار داشته باشیم.

 

او درباره ممنوعیت حضور خبرنگار در تمرین استقلال هم گفت: این دغدغه ماست. متاسفانه قرادادی که بسته شده بدون حضور تماشگران و خبرنگاران است. ما می‌دانیم بدون حضور این دو قشر فوتبال معنی و مفهومی ندارد. تماشاگران را هم فعلا با مسئولیت خودمان و انتظامات مجموعه نفت به تمرین راه می‌دهیم.

چون می‌بینیم که مراجعه کنندگان اکثرا از شهرستان‌های دیگر هستند. امیدوارم در این هفته با آقای فتحی یا مسئولان نفت صحبت کنیم تا به توافقی برسیم و خبرنگاران را هم یکی دو جلسه در تمرین داشته باشیم. شاید مواقعی استراماچونی بخواهد تمرین را پشت درهای بسته برگزار کند اما فکر می‌کنم دو جلسه در هفته مشکلی ایجاد نکند.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها