2/20/2020
پنج شنبه، ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
سرمربی تیم ملی کشتی جوانان تهدید به اخراج شد

سرمربی تیم ملی کشتی جوانان تهدید به اخراج شد

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان همزمان با آغاز رقابت‌های جهانی استونی، نامه تهدید به اخراجش از شرکت نفت را دریافت کرد.

اعتمادآنلاین|در دهه 80 تعدادی از قهرمانان ورزشی با دستور رئیس جمهوری وقت به استخدام شرکت نفت درآمدند. حمید باوفا یکی از همین قهرمانان بود که از سال 1383 شرکت نفتی شد. وی در پنج سال اخیر ابتدا به عنوان مربی و سپس سرمربی در خدمت فدراسیون کشتی بوده است و طی این سال‌ها به دلیل عدم حضور در اداره، چندین مرتبه با نامه تهدید به اخراج و حضور در کمیته تخلفات و همچنین یک بار نیز با اخراج مواجه شده است. حالا این بار نیز در روز وزن‌کشی رقابت های جوانان جهان، این مربی جوان با نامه تهدید به اخراج از شرکت نفت مواجه شد.

 

حمید باوفا در این باره گفت: نمی‌دانم دیگر باید چه کار بکنم. 6،7 سال است که معلق هستم و هر چند وقت یک بار مرا به کمیسیون تخلفات شرکت نفت می‌فرستند. آنها فکر می‌کنند که ما در تیم ملی مشغول گشت و گذار هستیم و خبر ندارند که به صورت شبانه روز در اردوی تیم ملی برای موفقیت کشورمان تلاش می‌کنیم. من 14، 15 سال کشتی گرفته‌ام و 7، 8 سال است که مربیگری می‌کنم. در همین سیستم و نظام، در تیم ملی برای اهتزاز پرچم کشورمان تلاش می‌کنم. چند سال است که حقوقی از شرکت نفت به ما نمی‌دهند و در کنارش هر چند وقت یک بار با نامه تهدید به اخراج هم مواجه می‌شویم. از همه بدتر این است که همین چیزهایی که بابتش ما را به کمیته تخلفات می‌فرستند، از گروه شغلی ما کم می‌کند و وقتی از کشتی بیرون بیایم، حداقل حقوق را از شرکت نفت خواهم گرفت.

 

وی ادامه داد: البته هم فدراسیون رسول خادم و هم علیرضا دبیر پیگیر موضوع بوده‌اند. من یک بار هم به دلیل حضور در اردوی تیم ملی اخراج شدم که تعهد گرفتند و به کار بازگشتم. البته این فقط مشکل من نیست، سایر مربیان استخدام شرکت نفت هم چنین مشکلی را دارند. جالب اینجاست که بلافاصله بعد از اینکه به استونی رسیدیم، در روز وزن کشی، با روشن کردن موبایلم، نامه تهدید به اخراج شرکت نفت را دریافت کردم که بعد از رسیدن به ایران، در کمیته تخلفات حضور پیدا کنم.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها