2/21/2020
جمعه، ۰۲ اسفند ۱۳۹۸
19 مصدوم بر اثر حادثه در شرکت فرنخ قزوین
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین خبر داد:

19 مصدوم بر اثر حادثه در شرکت فرنخ قزوین

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: 19 تن از کارگران شرکت فرنخ که دچار مسمومیت تنفسی شده بودند با کمک نیروهای اورژانس تحت مداوا قرار گرفتند.

اعتمادآنلاین|پیمان نامدار در خصوص جزئیات این حادثه اظهارداشت: کارگران شرکت فرنخ در شهرستان قزوین شب گذشته بر اثر متصاعد شدن مواد شیمیایی و تنفس هوای آلوده دچار مشکلات تنفسی شده و حضورا به بیمارستان  مراجعه کرده و درمان می شوند.

 

وی افزود: به دلیل شدت هوای منتشر شده از مواد شیمیایی کارگران شیفت صبح هم پس از حضور در محل کار به دلیل نشت دود یا غبار ناشی از مواد شیمیایی احساس ناراحتی کرده و دچار تنگی نفس می شوند که با اعلام گزارش در ساعت 9 صبح امروز  سه شنبه بلافاصله نیروهای اورژانس با یک دستگاه آمبولانس در محل حاضر شده و مداوای مصدومان را آغاز کردند.

 

نامدار یادآورشد: پس از حضور آمبولانس مشخص شد تعداد بیشتری از کارگران دچار مسمومیت تنفسی شده اند که در این راستا یک دستگاه اتولانس «اتوبوس آمبولانس» هم به محل حادثه اعزام شد و تعدادی از افراد مسموم شده در محل مداوا و چند نفر از مصدومان نیز با یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان ها منتقل شدند.

 

وی گفت: 16 نفر از مصدومان به بیمارستان ولایت و 3 نفر به بیمارستان بوعلی منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفته اند که تعدادی از آنها تاکنون مرخص شده اند.

 

رئیس مرکز اورژانس استان قزوین اظهارداشت: خوشبختانه مسمومیت کارگران جدی نیست و درمان آنها تا رفع مشکل ادامه خواهد داشت.

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها