1/26/2020
یکشنبه، ۰۶ بهمن ۱۳۹۸
تصمیم جدید سولسشر در ارتباط با پوگبا

تصمیم جدید سولسشر در ارتباط با پوگبا

سرمربی نروژی شیاطین سرخ پس از اتفاقی که در بازی اخیر این تیم در لیگ برتر انگلیس رخ داد، تصمیم جدیدی اتخاذ کرده است.

اعتمادآنلاین|به نقل از نشریه دیلی‌میل، اولگنار سولسشر سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد مارکوس رشفورد مهاجم انگلیسی این تیم را به عنوان پنالتی‌زن اول شیاطین سرخ معرفی کرده است.

 

منچستریونایتد در بازی اخیرش در لیگ برتر انگلیس در خانه ولورهمپتون فرصتی خوب برای به ثمر رساندن گل پیروزی‌بخش از روی نقطه پنالتی داشت که این فرصت ایده‌آل توسط پل پوگبا به هدر رفت.

 

این چهارمین پنالتی بود که پوگبا از فصل گذشته تا الان به هدر می‌داد در حالی که هم‌تیمی انگلیسی‌اش تمام پنالتی‌های خود را به گل تبدیل کرده است. به همین دلیل بحث‌های مختلفی درباره لزوم تجدید نظر اولگنار سولسشر در تعیین پنالتی‌زن‌های تیم شکل گرفت به خصوص پس از آنکه او در نشست خبری بعد از بازی اعلام کرد تصمیم‌‌گیری در خصوص زدن پنالتی‌ها را برعهده دو پنالتی زن اصلی تیم گذاشته است.


اکنون گویا رویکرد سولسشر تغییر و او رشفورد را به عنوان پنالتی زن اول تیم معرفی کرده است، کسی که در اولین بازی این فصل شیاطین سرخ در لیگ برتر هم مقابل چلسی از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.

 

طبق اعلام نشریه سان، سولسشر برخلاف آرامشی که در نشست خبری پس از بازی هنگام صحبت درباره مسئله پنالتی‌های تیمش نشان داد، در رختکن با عصبانیت از پوگبا و رشفورد به خاطر اینکه چرا قبل از بازی مشخص نکرده بودند کدام‌شان زننده پنالتی‌ها باشند انتقاد کرده و گفته که از این پس تا زمانی که رشفورد در زمین بازی باشد، او باید پنالتی‌های تیم را بزند.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها