5/29/2020
جمعه، ۰۹ خرداد ۱۳۹۹
زاپاکاستا به رم رفت

زاپاکاستا به رم رفت

داویده زاپاکاستا مدافع 27 ساله و ایتالیایی باشگاه چلسی در آخرین ساعات روز سه شنبه به رم رسید تا در تست های پزشکی پیش از عقد قرارداد با تیم پایتخت نشین شرکت کند.

اعتمادآنلاین|او روز چهارشنبه برای گذراندن تست های پزشکی به کلینیک ویلا استوارت مراجعه کرده و انتظار می‌رود با تکمیل مراحل این تست، او رسما با قراردادی قرضی به مدت یک فصل به رم بپیوندد.

 

زاپاکاستا درباره بازگشت خود به ایتالیا، به توتومرکاتو وب می‌گوید:

 

"بسیار هیجان زده ام. دلم برای ایتالیا تنگ شده بود و خوشحالم که دوباره اینجا هستم. به خصوص در رم که در نزدیکی خانه ام است. باشگاه و طرفدارانش را می‌شناسم. تیم بسیار جوان است و فکر کنم می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم."

 

زاپاکاستا که سابقه بازی در آتالانتا را هم در کارنامه دارد، در تابستان 2017 با قراردادی 28 میلیون یورویی از تورینو به چلسی پیوست. او در فصل اول تحت نظر آنتونیو کونته 35 بازی برای چلسی انجام داد اما در فصل دوم چندان مورد اعتماد مائوریتسیو ساری قرار نگرفت و تنها در 17 بازی به میدان رفت که عمده آن ها نیز در لیگ اروپا بود. 

 

به این ترتیب زاپاکاستا بعد از داوید لوئیز و گری کیهیل، به سومین مدافعی تبدیل خواهد شد که آبی های لندن را در تابستان 2018 ترک کرده است.

 

منبع: نود

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها