2/25/2020
سه شنبه، ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
رونالدو از رابطه‌اش با لیونل مسی می‌گوید

رونالدو از رابطه‌اش با لیونل مسی می‌گوید

کریستیانو رونالدو، ستاره 34 ساله پرتغالی رابطه خود با لیونل مسی را بسیار خوب توصیف کرد.

اعتمادآنلاین|بیش از یک دهه است که بیشتر افتخارات تیمی و فردی دنیای فوتبال بین کریستیانو رونالدو و لیونل مسی تقسیم می شود. جالب اینجاست در حالیکه معمولا رقابت و درگیری بزرگی بین هواداران این دو فوق ستاره وجود دارد، رونالدو و مسی همیشه به تمجید از یکدیگر پرداخته اند و حالا ستاره پرتغالی مدعی شد یک رابطه بسیار خوب و حرفه ای با لئو مسی داشته و حاضر است با او ناهار را نیز صرف کند.

 

کریستیانو رونالدو به کانال پرتغالی TVI گفت: "من دوران حرفه ای لیونل مسی را تحسین می کنم. جدایی من از رئال مادرید باعث ناراحتی لیونل مسی شد زیرا او گفته بود از رقابت کردن با من در این کشور استقبال می کند.

 

رقابت خوبی بین ما در دنیای فوتبال بوده اما این رقابت نیز از قاعده خود مستثنی نیست. مایکل جردن در بسکتبال رقیب داشت و آیرتون سنا و آلن پروست در فرمول 1 رقبای بزرگی برای یکدیگر بودند، تنها نکته مشترک بین همه رقابت های بزرگ در ورزش این است که انها سالم هستند.

 

رابطه با لیونل مسی؟ من یک رابطه حرفه ای عالی با مسی دارم زیرا ما 15 سال است که لحظه های مشترکی را تجربه کرده ایم. من هرگز با او ناهار نخورده ام اما چرا در آینده نه؟ من مشکلی با انجام این کار نخواهم داشت."

 

منبع: ورزش سه

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها