آزمون‌های جامع و ادواری فرهنگ و هنر در 32 استان برگزار می‌شود | اعتمادآنلاین
9/20/2020
یکشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
آزمون‌های جامع و ادواری فرهنگ و هنر در 32 استان برگزار می‌شود
مشاور اجرایی معاونت هنری ارشاد خبر داد؛

آزمون‌های جامع و ادواری فرهنگ و هنر در 32 استان برگزار می‌شود

سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر، هشتم شهریور برگزار می‌شود.

اعتمادآنلاین|حمید قبادی مشاور اجرایی معاونت امور هنری وزارت ارشاد اعلام کرد: سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر با شرکت 15 هزار و 703 نفر، به صورت سراسری و  هم زمان در 73 حوزه مرکز استان و شهرستانی، در 2 بخش نظری و عملی، روز جمعه  هشتم شهریور 98 برگزار می شود.

 

قبادی در ادامه گفت: آزمون های جامع هر سال تحصیلی در سه نوبت به صورت سراسری در کلیه استان ها برگزار می شود و شامل مهارت آموزان رشته های مهارتی بخش فرهنگ و هنر می شود که در مراکز مهارت آموزی وابسته به وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ثبت نام کرده اند. همچنین آزمون های ادواری شامل استادکاران ماهر و نیمه ماهر است که به صورت حرفه ای در بخش های هنری فعالیت می کنند.

 

سومین آزمون جامع  با تعداد کل 12 هزار و 765 نفر  داوطلب در 48 رشته نظام جدید و قدیم آموزش و پرورش و 67 استاندارد که از این تعداد یک هزار و 911 نفر در استان تهران ثبت نام کرده اند.

 

وی افزود: بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر با تعدادکل 2 هزار و 938 نفر داوطلب که در  45 رشته نظام جدید و قدیم آموزش و پرورش و 68 استاندارد که از  این تعداد 233 نفر در استان تهران ثبت نام کرده اند.

 

آزمون های عملی در روزهای پنجشنبه 7، شنبه 9 و یکشنبه 10 شهریور با حضور سر ناظران اعزامی دفترآموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری برگزار می شود.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها