نزدیک به 10 میلیارد تومان به معاونت هنری استان‌ها کمک شده است | اعتمادآنلاین
9/20/2020
یکشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
نزدیک به 10 میلیارد تومان به معاونت هنری استان‌ها کمک شده است
مشاور اجرایی معاونت امور هنری خبر داد؛

نزدیک به 10 میلیارد تومان به معاونت هنری استان‌ها کمک شده است

مشاور اجرایی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد در سال 97 مبلغ 9 میلیارد و 875 میلیون و 500 هزار تومان از محل اعتبار معاونت هنری به استان ها پرداخت شده است.

اعتمادآنلاین| حمید قبادی مشاور اجرایی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در راستای حمایت از توسعه هنر در استان ها، معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1397 مبلغ 9 میلیارد و 875 میلیون و 500 هزار تومان از اعتبار خود را در زمینه موسیقی، تئاتر، هنرهای تجسمی و مد و لباس و همچنین آموزش هنر در هنرستان ها به 32 استان، منطقه آزاد قشم و منطقه آزاد اروند اختصاص داده است.

 

قبادی در ادامه بیان کرد: این حمایت در قالب تولید آثار، برگزاری رویدادها، کمک به انجمن ها یا مراکزی مانند هنرستان ها و ... انجام شده است.

 

مشاور اجرایی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توجه به استان ها و حمایت از توسعه هنر در برنامه های معاونت امور هنری قرار دارد و سعی می شود که این حمایت ها با در نظر گرفتن اولویت ها در استان ها برای طرح ها و برنامه های مؤثر انجام شود.

 

قبادی در پایان یادآور شد: روند حمایت از استان ها در برنامه های سال جاری معاونت امور هنری نیز قرار دارد و براساس اعتبار و امکان موجود معاونت و فعالیت های استان ها، حمایت ها تداوم خواهد داشت.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها