7/6/2020
دوشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۹
زمان نتایج نهایی آزمون دکتری دانشگاه دولتی و آزاد اعلام شد

زمان نتایج نهایی آزمون دکتری دانشگاه دولتی و آزاد اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی، در روز جمعه هشتم شهریورماه خبر داد.

اعتمادآنلاین|دکتر حسین توکلی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس برنامه زمان‌بندی پیش‌بینی شده فهرست اسامی تعداد 22 هزار و 444 پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره دکتری به عبارت دیگر PHD نیمه متمرکز سال 1398 کلیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی فردا (جمعه هشتم شهریورماه) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود.

 

وی در ادامه تصریح کرد: از تعداد پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری تعداد 9404 نفر زن و مابقی مرد هستند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور کلیه پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دکتری سال 1398 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند بر اساس اطلاعیه‌ سازمان سنجش که به همراه فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرند، برای اطلاع از زمان ثبت نام و مدارک لازم به سایت دانشگاه یا موسسه آموزش عالی مراجعه کنند.

 

به گفته توکلی، بدیهی است در صورت نبودن برنامه زمانی خاص برای ثبت نام پذیرفته‌شدگان در سایت دانشگاه یا موسسه آموزش عالی پذیرفته‌شدگان باید در یکی از روزهای دوشنبه 11 یا سه‌شنبه 12 شهریورماه با توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در بندهای «ب»، «ج» و «د» اطلاعیه برای ثبت نام به موسسه یا دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تاکید کرد: بدیهی است داوطلبانی که در دو کد رشته امتحانی دانشگاه آزاد و دانشگاه‌های دیگر پذیرفته شده باشند، فقط می‌توانند منحصرا در یک دانشگاه یا کد رشته ثبت نام کنند، در غیر این صورت مطابق ضوابط رفتار خواهد شد.

 

منبع: خبرآنلاین

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها