7/7/2020
سه شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹
نتایج نهایی آزمون دکتری اعلام شد

نتایج نهایی آزمون دکتری اعلام شد

نتایج نهایی آزمون دکتری دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

اعتمادآنلاین|بر اساس برنامه زمان‌بندی پیش‌بینی شده، فهرست اسامی تعداد 22 هزار و 444 پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره دکتری به عبارت دیگر PHD نیمه‌متمرکز سال 1398 تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی امروز (پنج شنبه هفتم شهریورماه) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

 

از تعداد پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دکتری تعداد 9404 نفر زن و مابقی مرد هستند.

 

تمام پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دکتری سال 1398 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند بر اساس اطلاعیه‌ سازمان سنجش که به همراه فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرند، برای اطلاع از زمان ثبت نام و مدارک لازم به سایت دانشگاه یا موسسه آموزش عالی مراجعه کنند.

 

بدیهی است در صورت نبودن برنامه زمانی خاص برای ثبت نام پذیرفته‌شدگان در سایت دانشگاه یا موسسه آموزش عالی پذیرفته‌شدگان باید در یکی از روزهای دوشنبه 11 یا سه‌شنبه 12 شهریورماه با توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در بندهای «ب»، «ج» و «د» اطلاعیه برای ثبت نام به موسسه یا دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند.

 

داوطلبانی که در دو کد رشته امتحانی دانشگاه آزاد و دانشگاه‌های دیگر پذیرفته شده باشند، فقط می‌توانند منحصرا در یک دانشگاه یا کد رشته ثبت نام کنند، در غیر این صورت مطابق ضوابط رفتار خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها