3/31/2020
سه شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
وزارت صمت به وعده‌های توخالی شرکت‌های خودرویی ورود کند
عبدالله رضیان، عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

وزارت صمت به وعده‌های توخالی شرکت‌های خودرویی ورود کند

عبدالله رضیان، عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازان وعده تحویل خودرو‌های پیش فروش شده را دادند، وزارت صمت هم باید انجام تعهدات آنها را پیگیری کند.

اعتمادآنلاین| عبدالله رضیان، عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بدقولی خودروسازان در تحویل خودرو‌ها گفت: متاسفانه امروز صنعت خودرو با التهاب جدی روبه رو است و با توجه به ممنوعیت واردات خودرو  تحویل خودرو‌های پیش فروش شده با مشکلاتی بیش از گذشته روبه رو شده است.

 

او ادامه داد: هم اکنون خودرو یک کالایی مصرفی است و باید به راحتی در اختیار مردم قرار گیرد نه اینکه مشتری برای دریافت خودرو  بار‌ها به نمایندگی مراجعه کند.  بیشترین مطالبات مردم درباره خودرو‌های پیش فروش شده است.


رضیان تصریح کرد: اگرچه 2 شرکت بزرگ کشور متعهد شدند تمامی خودرو‌های پیش فروش شده را تا دی تحویل دهند، اما به نظر می‌رسد نتوانند به وعده خود عمل کنند و این امر حداقل 3 تا 4 ماه به تاخیر می‌افتد.

 

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خودروسازان وعده تحویل خودرو‌های پیش فروش شده را دادند اما وزارت صمت هم باید انجام تعهدات خودروسازان را پیگیری کند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها