8/4/2020
سه شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
جابجایی سلبریتی‌ها با آمبولانس‌های خصوصی را پیگیری می‌کنیم
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

جابجایی سلبریتی‌ها با آمبولانس‌های خصوصی را پیگیری می‌کنیم

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد که اگر اخبار منتشر شده درباره‌ جابجایی سلبریتی‌ها با آمبولانس‌های خصوصی صحت داشته باشد امکان ابطال پروانه این آمبولانس‌ها وجود دارد.

اعتمادآنلاین|محمد حسین قربانی در واکنش به انتشار اخباری در خصوص جابجایی سلبریتی ها توسط آمبولانس‌های خصوصی گفت: بنده این موضوع را از طریق فضای مجازی شنیدم هنوز به صورت مستند گزارشی به ما داده نشده البته اگر واقعیت داشته باشد قابل پیگیری است و حتی می‌توان پروانه این آمبولانس‌های خصوصی را ابطال کرد چون آنها طبق شرح وظایفشان مسئولیت جابجایی بیماران را دارند و هر گونه اقدامی غیر از آن خلاف قانون است و به موجب آن باید پروانه آنها لغو شود.

 

وی عبور آمبولانس‌های خصوصی از خطوط ویژه را بر اساس مجوز  پلیس راهور و شهرداری برای رساندن بیماران دانست و با تاکید بر این که ورود آنها به خط ویژه ممنوعیتی ندارد، افزود: باید عملکرد آنها بررسی شود ما هم مشخصا موضوع جابجایی سلبریتی‌ها با آمبولانس‌های خصوصی را پیگیری می‌کنیم.

 

چندی پیش لهراسبی رئیس اداره آمبولانس خصوصی کشور به موضوع جابجایی سلبریتی ها و معلمان خصوصی با آمبولانس‌های خصوصی در پایتخت پرداخت و تاکید کرد که موضوع تا حد زیادی کنترل شده است.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها