2/26/2020
چهارشنبه، ۰۷ اسفند ۱۳۹۸
رشد 62 درصدی کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد:

رشد 62 درصدی کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گفت: جشن عاطفه ها در سراسر کشور در 2 مرحله درحال برگزاری است که در این جشن بسته های لوازم التحریر به ارزش 400 هزار تومان برای دانش آموزان نیازمند تهیه می شود.

اعتمادآنلاین|علیرضا عسکریان معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امدادجشن عاطفه‌ها ، درباره برگزاری جشن عاطفه‌ها اظهار داشت: این جشن به مناسبت بازگشایی مدارس در دو مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول آن هفتم و هشتم شهریورماه برگزار شد و در این طرح مراکز تولیدی و عموم مردم کمک کردند تا مایحتاج اولیه تحصیل فرزندان نیازمندان را مهیا کنند.

 

وی گفت: کمیته امداد بسیاری از فرزندان یتیم و محسنین را تحت پوشش دارد و در تحصیل به این افراد کمک می‌کند.

 

عسکریان افزود: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها از دهم تا پانزدهم مهر در مدارس سراسر کشور برگزار می‌شود و مدیران مدارس‌، اولیا و دانش آموزان در قالب برگزاری جشنواره نیازهای دانش آموزان نیازمند را برطرف می‌کنند.

 

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اظهار داشت: بسته‌هایی که به دانش آموزان ارائه می‌شود، 400 هزار تومان ارزش دارد و شامل لوازم التحریر، لباس، کفش و کیف است.

 

وی بیان داشت: جشن عاطفه‌ها بزرگ‌ترین جشن کمیته امداد بعد از جشن نیکوکاری است و پیش بینی می‌کنیم که حدود 50 درصد رشد نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

 

عسکریان افزود: در جشن نیکوکاری 62 درصد رشد کمک‌های مردمی داشته‌ایم که بالای 300 میلیارد تومان جمع‌آوری شد. در جشن رمضان نیز افزایش کمک‌های مردمی را داشته‌ایم و پیش بینی ما این بود که 128 هزار بسته مواد غذایی به ارزش 200 هزار تومان تهیه و به مناطق محروم ارسال شود که این بسته‌ها از مرز 230 هزار گذشت و 154 میلیارد تومان اطعام کمک شد.

 

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اظهار داشت: عید قربان امسال نیز 64 درصد رشد کمک‌ها را داشته‌ایم و هم اکنون نیز جشن عاطفه‌ها در حال برگزاری است و یقین داریم بر اساس آمارهای اولیه نسبت به سال گذشته افزایش چشم‌گیری خواهیم داشت.

 

وی بیان داشت: علیرغم همه مشکلات اقتصادی شاهد آن هستیم کمک‌های مردم به نیازمندان افزایش یافته است.

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها